Zeny za volantom [pobavenie]

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

katinika
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 06.01.2008 11:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa katinika »

No mne ho rozbil brat a páni už sa konečne zmierte s tým, že Vás ženy obiehajú na oveľa silnejších autách... :3035:
Adamik1989
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 24.02.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Adamik1989 »

kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

...zena berie auto ako prostriedok na prevoz, muz ako sucast tela....niekde som to pocul a celkom sa mi to paci..... :d :D
katinika
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 06.01.2008 11:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa katinika »

Sandman napísal:
katinika napísal:No mne ho rozbil brat a páni už sa konečne zmierte s tým, že Vás ženy obiehajú na oveľa silnejších autách... :3035:
to co bol toto za nezmyselny post? :d :D co ma obiehanie spolocne s tym ze zeny nevedia jazdit? :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :4090: radsej nepis nic ako taku somarinu
Myslim že téma znie - ženy za volantom čiže pri obiehaní tam nesedí asi králik. A prepáčte? kedy sme si my potykali? a tá Vaša odpoveď je na 100% k veci... to určite. uplné trefné a presné.
pneufit
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 08.09.2005 05:04
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pneufit »

3 ženy čo sa naučili šoférovat tu obhajujú ticíce ostatných žien čo sa to nikdy nenaučia... lol
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

ja osobne poznam zeny a to dost čo jazdia špičkovo ako sa ma aj taxikarky čo lietaju prof...vodičky atd samozrejme ze su aj polena ale aj chlapci niektory sa nevedia dokrutit za tym volantom :d :D
hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hipisko »

sice offtopic ale nezdrzim sa :-)


blondiny chcu dokazat, ze nie su take hlupe, tak vyberu jednu, ktora ich bude reprezentovat pred komisiou:

komisia: takze kolko je 7+9
blondina: 12
blondiny: Dajte jej este sancu! Dajte jej sancu!
komisia: ok, tak kolko je 6+7
blondina: 25
blondiny: Dajte jej sancu! Dajte jej sancu!
komisia: ok, posledna sanca, kolko jej 2+2
blondina: 4
blondiny: Dajte jej sancu! Dajte jej sancu!


:-D
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

katinika napísal:
Sandman napísal:
katinika napísal:No mne ho rozbil brat a páni už sa konečne zmierte s tým, že Vás ženy obiehajú na oveľa silnejších autách... :3035:
to co bol toto za nezmyselny post? :d :D co ma obiehanie spolocne s tym ze zeny nevedia jazdit? :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :4090: radsej nepis nic ako taku somarinu
Myslim že téma znie - ženy za volantom čiže pri obiehaní tam nesedí asi králik. A prepáčte? kedy sme si my potykali? a tá Vaša odpoveď je na 100% k veci... to určite. uplné trefné a presné.
co tu kecas a tykani a vykani? a ak o tom nevis tak na nette si kazdy s kazdym tyka? jasnne to je uplne jedno aky je medzi nimi vekovy rozdiel
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

biker610i napísal:
katinika napísal:
Sandman napísal: to co bol toto za nezmyselny post? :d :D co ma obiehanie spolocne s tym ze zeny nevedia jazdit? :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :4090: radsej nepis nic ako taku somarinu
Myslim že téma znie - ženy za volantom čiže pri obiehaní tam nesedí asi králik. A prepáčte? kedy sme si my potykali? a tá Vaša odpoveď je na 100% k veci... to určite. uplné trefné a presné.
co tu kecas a tykani a vykani? a ak o tom nevis tak na nette si kazdy s kazdym tyka? jasnne to je uplne jedno aky je medzi nimi vekovy rozdiel
biker preco mi furt tykas ked som ti na to nedal povolenie :40bd: :40bd: :40bd: , co sa tu clovek nedozvie
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

rytmusMT
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 18.09.2009 08:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rytmusMT »

bubina napísal:Sandman - nooo dnes som isla do prace 30, pretoze chlap predomnou sa asi nikam neponahlal a ved ked mame tu 50 co by siel 50..istota je istota, vsak? :342a: Je to diskutabilne a urcite sa nedaju vsetci hadzat do jedneho vreca...
tak takychto idiotov skoro vzdy prebieham (ja sa nebojim predbiehat ako vacsina zenskych za volantom) a pocas celeho manevru ruka na klaksone :zg282: :4012:
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..nikomu nic zleho v zivote neprajem..,aqle nech niekto z vas si skusi sadnut vedla mojej zeny...
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

no ta zenska co otocila tu octavku v strede brany,tak to bol nozaj gol,sice cele video nemalo chybu,a vela zien tak jazdi aj v skutocnosti,uz som ich vela zazil na vlastnej kozi,neurazte sa ziadna,ale zeny nemaju taky cit k autu ako muzi,a potom to v praxi takto vyzera
A4 3.0Tdi 2013 180kw
skswat
Príspevky: 193
Dátum registrácie: 18.08.2007 12:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skswat »

u mna boduje toto: http://www.youtube.com/watch?v=ZSiVr5sLS50
Upozornujem! Video je urcene len pre trpezlivych ludi. :d :D

btw... ako takyto ludia mohli spravit prakticku skusku v autoskole? ;-( ;-(
Alfa Romeo
Ford
Obrázok
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Pre božie zmilovanie !!!

http://www.youtube.com/watch?v=w_3yGseg ... re=g-all-u

Nezvyknem byť vulgárny, ale... Toto je skrátka PIČA a KOKOT je ten, kto jej odobril vodičák.

Táto osoba nemá elementárne rozmýšľanie, že skrátka ak to raz nevie, tak nech sa do toho pre bezpečnosť všetkých okoloidúcich a okolojazdiacich nepúšťa? Žiaľ, čo je smutnejšie, takýchto úkazov je čím ďalej, tým viac. Má to 45kg za volantom silného auta (v tomto prípade nie), mobil permanentne nalepený na uchu, nevie to ZÁKLADY fyzikálnych zákonov, hlavne, že to má vodičák...

Poznám jednu pani, ktorá zásadne cúva len na jednu stranu auta, ak sa nemýlim, doľava. Tak sa naučila a cúvať na opačnú stranu je nad jej chápanie a konanie. Malým plusom je, že ZATIAĽ nikomu neublížila.

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: fzubaty a 14 neregistrovaných