znacka ROVER

Diskusia ohľadne vozidiel značky Rover

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

johny83
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 11.01.2008 11:47
Zdieľať na Facebook

znacka ROVER

Príspevok od používateľa johny83 »

Nazdarek.

Aky mate nazor na auta znacky ROVER? Oplati sa to? Su dostupne suciastky? Mam ponuku dobru, a neviem, ci to zobrat. Viem, ze ide o anglicke auto, ale... Bojim sa, ze dostupnost suciastok je zla. Viete mi poradit? Ci to zobrat, alebo nie?

---------------DIK------------
JOJO913
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.10.2006 13:19
Zdieľať na Facebook

Re: ---------ROVER--------------

Príspevok od používateľa JOJO913 »

A o aky rover ide ja som mal 620 SDi a ziaden problem akurat zakladne veci brzdy a olej rozvody atd a inac to je japonsko anglicke auto su tam motory s Hondy velmi solidne vozenie aku mas ti ponuku ??? O co ide
johny83
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 11.01.2008 11:47
Zdieľať na Facebook

Re: ---------ROVER--------------

Príspevok od používateľa johny83 »

Ide o Rover 200 1.6. Je to.. Pocul som, ze za tie prachy je to velmi dobre auto... Ale sedia tam aj diely z Hondy? Cenu mi este dotycny nepovedal, ale zrejme 100 000,- by chcel za to...je to dovoz... V piatok to idem omrknut.. Ale je v dobrom stave..teda podla vyzoru.. Chcem skor to, ako napr. VW Polo....
JOJO913
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.10.2006 13:19
Zdieľať na Facebook

Re: ---------ROVER--------------

Príspevok od používateľa JOJO913 »

No neviem s 200 nemam skoro ziadne skusenosti ale omrni to lebo mam vela skusenosti ze fotky su fotky a realita je niekedy hrozna ja co som mal rover MAX spokojnost
johny83
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 11.01.2008 11:47
Zdieľať na Facebook

Re: ---------ROVER--------------

Príspevok od používateľa johny83 »

no to mas teda pravdu, ze foto je foto....ale v tomto pripade znamy dovaza auta, a to auto som videl.... pocul som na to relativne dobre nazory...tak to asi zoberiem...snad to auto bude v pohode
michal266
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19.01.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michal266 »

serus,,,ja mam rovera 214 rok99 a som velmi spokojny mam ho 4roky a slape ako hodinky,,,,ked rovera tak od 99 a hore boli tam nove motory,,,,
autokomplex
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 24.08.2004 23:51
Bydlisko: Trnava-SK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplex »

CO SA TYKA NAHRADNYCH DIELOV NA MOTOR,NAPRAVY ATD.., TAK TO NIE JE PROBLEM. BEZNE DOSTUPNE VECI ZA PAR KORUN...
PLECHARINA DETTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mareno13
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 01.05.2006 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mareno13 »

nazdar ,moja manzelka mala 214 skoro rok,nabehala cca 20 000sk, bez zavad, jediny problem bol z brzdami,mysleli sme ze to je hlavny brzdovy valec ,lebo to nepomahalo ani po odvzdusneni brzd ,ale nakoniec to boli len nejake samostelovaky na zadny kolesach ktore po precisteni slapali aj brzdy. jedine na co ma upozornovali ze zviknu praskat tesnenia pod hlavou alebo hlavy ,ked je studeny motor a vytaca sa viac. ale stym som nemal problemy. inac v pohode
Napísať odpoveď

Návrat na "Rover fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní