Ženská otázka :)

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

kup si suzuki sx4 1.6 benzín :)
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

aj zere a aspon kufor nema, zadanie splnene :)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

SX4 na to jak je veľká má dosť malý kufor ...neodporúčam sú aj šikovnejšie a vrtkejšie autá na parkovanie a kufor a variabilitu priestoru majú lepšie riešenú
meakysvk
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 07.11.2015 11:52
Bydlisko: SNV
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa meakysvk »

Mám Ignis 1.3 69kw a osobne by som znova do Suzuki 1.6 nešiel...Čo sa týka spotreby v meste. Inštruktor v autoškole mal Ford FUsion 1.4 TDCI 50kw a so žiakmi jazdil 5-5.5l v meste. Aj priestoru je tam dosť, čo môže byť ale pre teba mínus tak čo som pozeral novšie ako 2010 som nevidel...Prípadne Ford Fiesta s tým istým motorom. Nech sa skúsi vyjadriť niekto, kto má také auto
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

neviem cim to je ale napr. honda patri medzi najpredrazenejsie znacky, pomaly dobiehajuce nemecku trojku, zbytocne platis za masovy pocit predavajucich ze predavaju poklad inkov napr. u toho jazzu za pomaly 15-rocny voz ceny zacinaju na troch tisickach na bazosi tu radsej ani nepozeram
edit: a lepsie je ked sa zadna sedacka sklapa smerom k prednym, a na uvolnene miesto sa mozu sklopit operadla ako to ma napr 6g civic a urcite aj mnoho inych aut, neviem aky zmysel ma ten patent sklapania dozadu.

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný