Zážitky zo SD od našich čerstvých výhercov

Diskusia ohľadne všetkého možného čo sa týka SuperDrive

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas

LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

adam111 napísal:Čawte chalani. Zo zvedavosti sa chcem spýtať:

1. Inštruktori vám hovorili aspoň na začiatku, že: teraz volant doprava, teraz dolava, trochu plynu, alebo vás rovno ,,hodili do studenej vody?"

2. Ako takéto bláznenie pocítia pneumatiky?
1. ee tam funguje pud sebazachovy
2. mne je ešte teraz luto toho auta - ja som tam kvôli tomu nešiel na svojom -bal som sa o zdravie AUTA
ale zas je pravda že ked pojdeš na svojom tak tomu tak nenakladáš :40bd:
iba ak nemáš nick ITALCARS :40bd: :40bd: :40bd:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

vies co je najlepsie? Ze Italcars prisiel na Pežote, skromne potichu pod fuzy udrel "zena mi lepsie nedala" a bolo :)

z toho vnutra mercedesu nic nebude, chalani... na tu kameru potrebujem seriozny stabilizator, inak je z toho akurat tak domace roztrasene video. Ale ved nevadi, akcia PachFurth II bude lepsia, toto bola mala rozcvicka. Neviempreco by som si tipol ze dvojka kurz je na tej najvacsej ploche kde sme videli mercedesy ked sme my jazdili na kruhaci.

problem : trosicku serioznejsi stabilizator stoji tak okolo 700eur a bez neho takto v aute nic nespravis. No riesim, no...

idem si kuknut Petove fotky... sa hrabem v totych mojich a hruuuza jak je toho vela, zase som nieco prehnal. Ale mnohe by mohli ist smelo do casopisu alebo reklamy... pevne dufam ze vsetci majitelia vsetkych zucastnenych aut budu spokojni.


potrebujem este den na spracovanie, videa uz nahravam na server...
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 20.09.2009 22:03, upravené celkom 1 krát.
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

mp3turbo :300f:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ty alebo to bolo len "zena mi nedala" ? teraz fakt neviem...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

mp3turbo napísal:sa hrabem v totych mojich a hruuuza jak je toho vela, zase som nieco prehnal.
No ja sa síce na teba nechytám, ale tiež som schopný za týždeň dovolenky v Čechách urobiť 1.500 kusov. Manželka by vedela rozprávať... :d :D
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

> no došiel som v poriadku okolo 02 00 hod v noci na pokraji kolapsu priznavam nie som uz zvyknuty taketo šoferovanie


vies co spravime nabuduce, my dvaja glupi? Budes chrapat u mna a domov pojdes na druhy den vyspaty a najedeny a hotovo! Na zachode mam miesta dost, na stojaka v pohode... alebo vo vani :)





> mp3turbo nevie vobec šoferovat tak sa bal ze az utiekol z jeho autobusu na budku

na co sa vyhovorim... ano, mal som malo nafty, musel som setrit ! Sotva tridsat litrov, co som ja vedel ze to vyda az domov do Bratislavy tych 20 kilometrov?
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 20.09.2009 22:39, upravené celkom 2 krát.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

.
.
.
.
.
.
chlapci ale viete co bolo asi najlepsie?

ze sme tam isli takto pohromade. Uplne neznami ludia z "nejakeho diskusneho krúžku".

keby sme tam isli kazdy zvlast tak tu mozeme napisat ze nebolo zle a fajront. Toto bolo ine. "heeeej pod sem, uz si sa niekedy smykal na Pezote mojej frajerky?" alebo "turbooooooo idem tvojim autobusíkom jooo?" a ja z budky ze "čóóóóóóó nečujem ťa" a uz len kukam jak sa toten chlop rúca do mojho autobusiku a driftom upaluje ;) si nabuduce kluce zoberem do vačku :)

Lochnesska zaplatil mercedes a bez nicoho dal do ruky neznamemu cloveku ktoreho nikdy predtym nevidel "pod si skusit". Nekukal na to ze mohol ist jedno kolecko navyse. Alebo dve. Aj tri by vydali!

Toto bolo super. Marosko nam mohol vysielacku rozbit o hlavu zoparkrat ze "neeee tak ty glupy, tak som ti to nepovedal ze plny plyn s rucnou brzdou a zadkom dole z kopca!" Maroskove mineralky? Chlapci mam v kufri flase, zoberte si, potom mi poviete kto ste kolko vypili.

O tomto to bolo.
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 20.09.2009 23:22, upravené celkom 2 krát.
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

jj turbina maš recht . . .presne o to išlo
a ja napr. sadol som do auta s chlopmi z vyhodu . . .a nevedel som či ma nezjedia po ceste lol lol

ale naj klinec dna bolo ked sme my traja k0k0ti išli z pumpy asi 5km od ružinova asi 30 minut do ružinova
:40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
to je tak ked traja hlupy k0k0ti a jedna hlupa pixa idu v aute trasu dlhu 5km ....30 minut :41c2:
rxe
Príspevky: 165
Dátum registrácie: 17.06.2007 12:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rxe »

caute no sa mi to celkom pozdava a hlavne musela byt aj dobra zabava a sranda, no ale co synak cicmanec pisal ze instruktor hovori ze kedy na drahe prydat plyn ci pribrzdit ci pridat alebo stlacit spojku, ? nooo ale ked mam automat co budem stlacat?? :40bd: :4090:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

-

Príspevok od používateľa cicmanec »

1. Nevraví ti, čo máš robiť v ten ktorý daný okamih - v úvode a pred jazdou ti povie teoreticky ako sa máš zachovať keď nastane nejaká konkrétna situácia.

2. Špecifiká jazdy s automatickou prevodovkou sa tiež preberajú v úvode na teórii.
rxe
Príspevky: 165
Dátum registrácie: 17.06.2007 12:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rxe »

jasne delam si legraci :3906:
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

chlapi to malo šmrc tak sa robi kapitalizmus ......dakujem ze bol som stymi hlopami
mp3turbo
lochness
standox
cicmanec


a samozrejme italcars :4090: največšie drifty :40bd:

admin/ mišo nabuduce ideme spolu prevetraš tvoj bavoriche motor werkel :4090:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

italcars napísal:chlapi to malo šmrc tak sa robi kapitalizmus
Veru, mali by sme dačo také postaviť aj tu! Nemáte niekto voľný kus poľa, na ktorom sa vám nechce hrdlačiť? Na vodu by sme sa napichli niekde načierno a asfalt by nám hodili chlapi zo stavby diaľnice... - kapitalizmus po slovensky - výdavky minimálne (najlepšie žiadne alebo zaplatené štátom) a do zajtra milionárom...
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

uver mi uz nedaju :(
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

turbo

to čo som stiahol s tvojho webu . . .tak nejde obraz len zvuk :41c2:

Návrat na "SuperDrive fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných