Zasterky na aute

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Chcel by som mať k dispozícií toho úradníčka, bruselského, alebo slovenského, ktorý dopomohol k tomu, aby zásterky na aute neboli povinné.

Ak ide auto pred Vami, ktoré nemá zásterky, tak Vám nestačí dodržovať ani väčšiu bezp. vzdialenosť, na akú ste zvyknutí. Pretože hlavne v čase zimy je obrovské množstvo situácií, ako si malý kamienok nájde cestu rovno na Vaše čelné sklo.

Neviem, prečo sa zrušili, pretože výsledok je len a len v neprospech nielen majiteľov áut s rozbitými sklami, ale aj v neprospech poisťovní, ktoré majú omnoho viac poistných udalostí. Takže dôsledok už vieme, ale čo bolo príčinou tohto fascinujúceho zrušenia? Neviem nájsť ani jeden logický dôvod, pomôžte mi.
dekastar
Príspevky: 176
Dátum registrácie: 04.12.2012 12:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dekastar »

Ak si pamätáš tak ešte za komunistov chodili k nám západniari a na svojich tátošoch zásterky nemali už vtedy. Nie je to výmysel posledných rokov. Nie sú ani zakázané.
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Sliedic asi budem paranoik ale jeden dovod by aj bol..obeh penazi. Ved aj trh s autosklami sa musi hybat. Plus k tomu vynatie preplacania z PZP , moznost pripoistenia..to je pekna kopka euracov vytiahnuta z vrecka obyvatelstva... a nikto ma nepresvedci ze to tak nie je :(
uwa0918547122
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21.08.2017 18:43
Zdieľať na Facebook

Zasterky

Príspevok od používateľa uwa0918547122 »

včera som namontoval zasterky na auto mam Seat Leon 1m montoval som ich do predu a planujem aj do zatu lebo teraz je všade člapkanica sneh kamienky a pravý prah som mal komplet oj*bany .... je to na nezaplatenie ked odstavíš auto a nemáš na prahoch ani kus ladu a snehu objednal som univerzálne lebo origo sa tažko zhanali a su drahe tieto ma vyšli cca 10e a sú to riadne lopúchy sú 3až 4 cm nad zemou ked idem von s karaza pocujem ak šuchnu ale sú gumené čiže no problema .... jednoznačne zasterky aspon na zimu ale aj v lete je to dobrá vec hlavne v daždi ... autu to nijak nešpatí aj tak mam na zimu obute plechače
susila
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 27.01.2017 15:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa susila »

tak v zime nepoviem, ale v lete? tam by boli k comu ako dobre
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Napríklad na to aby si nestrielal za seba kamene.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubinoh
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.12.2017 11:40
Bydlisko: Hlohovec
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubinoh »

ja som tiez poriesil na peugeota zasterky. vadilo mi, ze ten strk tak nici auto, no na leto ich dam dole. neviem si predstavit ako by to pri tych kolach co mam na leto vyzeralo
Fofro
Príspevky: 816
Dátum registrácie: 08.12.2009 05:57
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Re: Zasterky

Príspevok od používateľa Fofro »

uwa0918547122 napísal:... montoval som ich do predu ...
Vzadu som mal zásterky vždy, ale keď som dal dopredu, tak to bolo tak hlúpo skonšruované, že sa mi tam držal mokrý sajrajt a hnilo by to, tak som dal preč.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: fzubaty, Google [Bot], viktorstrbka, wikyxxx a 95 neregistrovaných