Zásnubné prstene

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bjon
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 13.08.2017 22:28
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Zásnubné prstene

Príspevok od používateľa bjon »

Chlapi, asi je to divné miesto ale predsa len sa spýtam, nakoľko si myslím že je tu super cielová skupina. Kde ste svojej drahej kúpili zásnubné prstene

* prepáč ale ten preklik som ti odstránil :40bd:
inak kvalitný pokus o reklamu ZADARMO :40bd:

upravené 08:59 super cieľovou skupinou :-\
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

alo, ovsem je to uz nejaky ten piatok, najstarsia ma uz 12 lol, odporucam drahej nenapadko oprobovat prstek, aby si potom nemusel probovat trom predavackam, kera ma podobny :40bd:, briliantik v bielom zlate nebola zla volba, na zirkony sa vyprdni :4090:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 01Eagle »

Bisaku český výrobca veľký výber kupoval som minulý rok a ako píše bajo vyhnúť sa zirkónom aj keď sa drobné budeš mať 'suter' ..... známy kúpil dokonca strieborný a už to bol oheň na streche vozidla chápem prsteň bude chcieť vidieť každy....... zirkón časom úplne zosedne a pri pohľade proti slnku vidno rozdiel
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Zober prsten svojej buducej napchaj si ho na malicek. Zapamataj si pokial ho masunies a prsten hor sa kupovat , s rozumom a nesetri a aby som odpovedal na otazku tak v zlatnictve
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Zásnubné prstene

Príspevok od používateľa christiane »

bjon napísal: Kde ste svojej drahej kĂşpili zásnubnĂ© prstene
Ja som ho kupil v zelovoci.Normalne medzi bananmi.
vojtisian
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14.08.2017 12:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vojtisian »

ja som si tiež skúšal (už teraz) ženine prstene, normálne som si ešte aj čiarku na prst nakreslil fixkou a tak som išiel do zlatníctva :40bd: tete som tam ukázal, že potrebujem prsteň, ktorý mi bude pasovať potiaľ ako tá čiarka a keď sa dosmiala tak sme nejaký našli. samozrejme, že ma nezabudla poučiť o tom, že zásnubný prsteň by sa mal kupovať v takej cene ako je trojnásobok môjho platu tak som sa tak nad tým zamyslel, že kde mám ten trojnásobok zobral :d :D
makrela
Príspevky: 2962
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

V záložni.A po svadbe som ho tam vrátil
mattesss
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 16.02.2015 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattesss »

Ach jaj, kazit si vztah manzelstvom... Asi kazdy muz ma taketo blbe obrobie, ide len o to, ci to zvladne a prekusne alebo bude kupovat prstene.....
dejwco
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 09.06.2016 10:07
Bydlisko: Pezinok
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dejwco »

no na niektorych som sa tu teda priadne pobavil. ja som si ale tiez nevedel predstavit, ze by som sa mal zenit ale teraz som celkom rad, ze sa uz nemusim tolko snazit lebo je moja :d :D
karcika
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 19.07.2016 21:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karcika »

my sme mali prsten v rodine takze som nemusel kupovat, po svadbe sa odlozil a kedze mame iba same dve baby tak ho asi potom dam buducemu zatovi co sa mi bude pozdavat, trosku to chlapcovi ulahcim :d :D
pidizvi
Príspevky: 3407
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

http://www.mojevideo.sk/video/2b04f/rus ... atice.html

kazda zena oceni, ze si das namahu :d :D
mattesss
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 16.02.2015 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattesss »

dejwco napísal:no na niektorych som sa tu teda priadne pobavil. ja som si ale tiez nevedel predstavit, ze by som sa mal zenit ale teraz som celkom rad, ze sa uz nemusim tolko snazit lebo je moja :d :D
Tak to teda nefunguje a nič to nerieši. To by ti vedeli povedať tí, ktorým sa tie manželstvá rozpadajú ako domček z karát. A že ich je, možno 50%, možno aj viac. A aké percento sa rozvedie do 5 rokov, to by bolo tiež zaujímavé číslo.Istota, že je "tvoja" sa tým nezvýšila :). Akurát sa zvýšili šance, že raz budete mať problém dohodnúť sa na rozdelení majetku, výživnom a starostlivosti o deti :) A potom ešte všetky tie ostatné veci, čo sa o manželstve tradujú a zhodou okolností je veľká časť pravdivá...
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných