Zapojenie logo projektora do auta

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
slovacik556
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 12.04.2019 14:53
Zdieľať na Facebook

Zapojenie logo projektora do auta

Príspevok od používateľa slovacik556 »

Ahoj, snažím sa vyriešiť jeden problém :)
Mám logo-projektor, ktorý je treba zapojť na 12v (PRI OTVÁRANÍ DVERÍ) a ešte - kábel.
Ale ktorý to je + kábel pri otváraní dverí? Väšľina áut má dole priamo žiarovku pri otváraní, ale to francúzi nemajú (Peugeot 307 2001) Vedel by niekto poradiť kde to zapojiť? Mám aj fotku
Fotka: https://ctrlv.cz/HXyN
Ďakujem! :)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak je pre teba problém zistiť, na ktorom kábli máš 12V, tak by som sa do toho nepúšťal. V tvojom záujme...
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Signál

Príspevok od používateľa christiane »

slovacik556 napísal: Ale ktorý to je + kábel pri otváraní dverí? Väšľina áut má dole priamo žiarovku pri otváraní, ale to francúzi nemajú
Tak asi ked tam nemas ziarovku,tak tam nemas asi aj kabel.Budes si ho musiet dotiahnut od dveroveho spinaca.4 dvere-4 kable.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja by som zvážil či si naozaj chcem robiť dieru do dverí, alebo tapácíru
slovacik556
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 12.04.2019 14:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slovacik556 »

Jednoznačne v tapacíre, skúsim potom ten dverový spínač, na ten som už pozeral :)
Ďakujem moc!
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Re: Signál

Príspevok od používateľa scendo »

slovacik556 napísal:Mám logo-projektor...
Pre takuto nezmyselnu somarinu tahat kable, vrtat plech a tapacir, znehodnotit si zbytocne dvere? Viem ze mas stare auto, cert ho ber, ale uzitok z podobnych dorabok je rovny nule! Bud to prestane fungovat v kratkom case, vypali sa, zatecie, zalomia sa kable a v lepsom pripade si nevymlatis baterku alebo nespopolnis auto....
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Odporúčam ti prikúpit si do výbavy hasiaci prístroj, videl som za tých 33 rokov na cestách kadečo, a požiar auta je curv@ zákerný spoločník. Od vzniku po úplne zhorenie vozidla vyfajčíš max dve cigarety, do 5 minút NIČ, iba oči pre plač.
Neberte tento príspevok ako provokáciu,ale dobre mienenú radu. Ten 500ml spray hasiaci prístroj, v počiatku horenia má nevýčislitelnú cenu. 10kg som vystriekal za dve minúty do motora, a motorová časť toho polskeho auta bola v prdeli, ale tie veci v aute čo sa uchránili mali veľkú hodnotu. Mladej začalo dymiť z motora, nereagovala, a keď už dymilo sme a stáli viacerí kamionaci, jeden ju ťahal z auta,ona jačala v šoku, deti v sedadlách vzadu, druhý striekal penu, ďalší potom brali tie detičky von, no ,radšej už nikdy...., našťastie kopa plechov KO,ale ĽUDSKÉ ŽIVOTY SA ZACHRÁNILI.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Peugeot je pecka. Ťiež ho mám. Škoda, že nevyrábajú laserové delo, čo by vypalovalo toho leva do oblohy, to chcem :40bd:
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných