Zapojenie Karburátora

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Alinko
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 01.01.2008 10:16
Zdieľať na Facebook

Zapojenie Karburátora

Príspevok od používateľa Alinko »

Dobrý deň, chcem sa spýtať či niekto nevie aké je zapojenie karburátora na Keeway Huricane 50 pretože všetko klape ako má ale nechce ísť do záberu a už ma to sere no zároveň som bezradný. Karburátor som rozobral vyčistil aj palivový filter všetko vymenené alebo vyčistené iskru dáva...takže neviem čo a ako a je tam jedna elektronická ihla no dnes sa mi stalo, že mi vypadla koncovka z nej neviete kde presne sa nachádza druhá časť tej koncovky malo by to byť niekde pod plastami pri nádrže...
Ďakujem
robo7236
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 16.01.2010 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robo7236 »

pozri ci ma dostacocny prisun benzinu lej cvilu do flasky a ci sa to nebde spomalovat zvykne nastat aj vakum v nadrzi..a este vyskusaj jazdu bez vzduchoveho filtra ten ked je upchany tak nezvykne pustit motor do otacok...popripade kup novu sviecku
robo7236
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 16.01.2010 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robo7236 »

pohladaj urcite je tam najdes...nemohla sa vyparit
Alinko
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 01.01.2008 10:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Alinko »

Díky už som to našiel ale stále to blbne naskočí na voľnobeh a nechce ísť do otáčiek...čo s tým?
mareceks51
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 06.04.2008 13:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mareceks51 »

tolko si to cistil az si to zapchal.............zapchata vykonova tryska.alebo si vysoko dvihol ihlu ...........
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných