Zápis pneu na polícií

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kipper34
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01.08.2017 15:14
Zdieľať na Facebook

Zápis pneu na polícií

Príspevok od používateľa kipper34 »

Zdravím, dopredu sa ospravedlňujem ak je tu taká alebo podobná téma. Teraz k veci včera som bol na polícií zapísať si do veľkého tp. iný rozmer pneu aby som s tým nemal problémy. Všetko v poriadku dal som žiadosť aj papiere zo škodovky že môžem mať ten rozmer na aute. Zaplatil som 12€ ale keď mi vrátil tp. bol tam stále iba ten starý rozmer a nový tam nedopísal. Ja som si myslel že to spraví hneď na počkanie alebo ako to je?? Príde mi to poštou alebo budem musieť ísť na políciu ešte raz??
dusan12345
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 19.03.2007 19:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dusan12345 »

Ahoj,normalne ti to tam mali hned zapisat.Podla mna to maš aj zapisane v pravo dole v TP v poznamkach ako alternativne pneu
vadymco
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02.08.2017 14:33
Bydlisko: Skalica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vadymco »

ja si myslím, že keby ti to malo prísť poštou tak by ti to povedali, alebo na to len zabudli, možno tam nemusíš hneď chodiť, lebo čakať tam v rade kvôli tomuto by sa ani mne nechcelo ale skús si tam zavolať, to by ti snáď mohli povedať, či tam máš znova prísť alebo ti to pošlú
hrachom
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 12.07.2016 21:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hrachom »

najlepsie sa tam ist opytat alebo zavolat ako pisal vadymco, lebo v tp by to malo byt opravene, lebo ked ta zastavi kontrola tak ako ti maju verit, ze si tam bol? mozno to aj poslu postov ale to by ti asi povedali, nejako sa mi to cele nezda
minusik2009
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 06.10.2016 09:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa minusik2009 »

Nemôžu ti v techničáku nechať tie pôvodné kolesá, to by ti pri nejakej náhodnej kontrole jednoznačne neprešlo. Ja by som sa ale nespoliehal na to, že ti to pošlú domov, možno sa len pán policajt pomýlil a namiesto toho kde už je to opravené ti dal starý, asi si sa mal ozvať hneď keď si to zistil
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Mal si sa vratit naspat, ze to vo velkom TP nemas. Mozno ti ozaj dal stary TP namiesto noveho.
Postou pride len maly TP, na ktorom rozmer pneu ani nie je uvedeny (mozno je v cipe, neviem).

Takze otocka na DI.
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
Napísať odpoveď

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných