810 398
inzerátov
Pridať inzerát

Zapis obcana SR do ceskeho technicaku

Obsah fóra Auto-moto fórum AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
tomasarpas
Založený: 18 november 2015
Nabehané: 39 min
Predmet: Zapis obcana SR do ceskeho technicaku PríspevokZaslal: 08.05.2019 12:20   
Caute.chcem kupit auto z ciech.vlastnikom bude moj kamos z ciech a ja drzitelom.zapisu ma v CR do technicaku?nepotrebujem prihlasovat auto v SR,pretoze KO,STK,EK a milion poplatkov.dakujem za rady
Citovať
mhlavaty
Legenda - Ford T (2265)
opravy & diag
Založený: 22 apríl 2005
Nabehané: 3 mes 21 dní 14 hod
PríspevokZaslal: 08.05.2019 13:07   
Nemajú z tým problém,dodnes mám odložený český TP kde som ja aj z SVK adresou,česi sú kúsok iný svet.
Citovať
tomasarpas
Založený: 18 november 2015
Nabehané: 39 min
PríspevokZaslal: 08.05.2019 16:01   
Diky moc
Citovať
tico@orangemail.sk
Založený: 16 jún 2008
Nabehané: 1 dní 11 hod 34 min
PríspevokZaslal: 09.05.2019 09:36   
no neviem ako to je s drzitelom ale ako vlastnika ta na len na Slovensky doklad nezapisu. Bol som sa informovat cca tak 3 tyzdne dozadu. Je potrebny doklad z cudzineckej policie o pobyte a tam je tiez niekolko podmienok pre vydanie. A vtedy mozes mat ako slovak auto registrovane na cz znackach.
Iste ti to bez problemov povedia na MU, kde registruju auta. Vysvetlene vsetko, v klude a s usmevom. Neporovnatelny pristup s porovnanim s tym, co predvadzaju pri prepise auta u nas. Ale ano, je to len subjektivny nazor.
Citovať
mhlavaty
Legenda - Ford T (2265)
opravy & diag
Založený: 22 apríl 2005
Nabehané: 3 mes 21 dní 14 hod
PríspevokZaslal: 09.05.2019 10:37   
Treba zisťovať aktuálny stav teraz,ja popisujem čo bolo pred nejakým tým rokom.V Česku v tej dobe a asi dodnes existuje čistopit TP,tj máš auto s TP kde niet v TP nikoho -čistopis.Toto bo môj prípad a týkalo sa Prahy...celé to prebehlo akože -no problém,proste ako v inom svete,za pár minút som šlapal z autom domov.Potom sa človek nesmie čudovať že na západe ho oslovia - hej ukrajna namiesto hej ty,to iba pele si myslí že sa aj postraté za vyhlasovať za čisté,oni nás dobre majú prečítaných
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia