Zamykanie tém

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

celé forum
3
50%
3
50%
 
Celkom hlasov: 6

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Zamykanie tém

Príspevok od používateľa oco13 »

Páni neviem či len ja mám svoj zaužívaný postup prezerania tohto portálu , ale nepáči sa mi ak sa zamykajú témy s odkazom na staršie. Ja viem že myšlienka je taká aby bola otázka rozobratá v jednej téme ale je tu jedna vec - je to ten fakt , že napr. ja nepozerám forum ale len témy v bočnej lište. Ak nenájdem odpoveď medzi najnovšími , kašlem na to , lebo je to privela preklikov. Nedalo by sa nastaviť aby sa podobné témy ukladali do nejakých podpriečinkov??? tak by bola každá zvlášť a predsa spolu.
Neviem či som to dosť presne popísal , ak niektorý z moderátorov pochopí o čo mi ide a vystihne to lepšie , prosím o úpravu témy.
Naposledy upravil/-a oco13 v 30.09.2012 12:30, upravené celkom 1 krát.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Už teraz je tu tých podpriečinkov dvesto...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Cico ja mám len v mojom PC nejakých 25000 a vždy ma to nejako vedie , myslel som taký rozcestník ako keď objednávaš súčiastky na auto.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

oco, neviem, ci toto je dobry napad... nie vsetky nove temy sa dostanu na tu bocnu listu na hlavnej stranke...

okrem toho, moderatori na tomto fore funguju ako "shop assistanti" - prides, spytas sa a ak zalozis duplicitnu temu, dostanes nalinkovane starsie temy... neviem, ci na nejakom inom fore je normalne, aby pouzivatelia zakladali duplicitne temy jednu za druhou a moderatori boli jedini, co vedia pouzivat funkciu Hladat a automaticky servirovali odkazy, kde sa to uz racilo preberat v minulosti...

a ak su ludia k tomu este aj lenivi kliknut na takto naservirovany odkaz...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ok , Lukaš to chápem , ale opýtam sa inak , dostane sa staršia téma na bočnú lištu ak do nej niekto po pol roku prispeje??? Myslím , že nie a to ma tak nejak odradzuje.Mám ten pocit , že témy v bočnej lište si prečíta 10x viac ludí ako keď sú vo fore.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Neviem, či celkom rozumiem...

Takže by si to chcel mať zoradené systémom:

Škoda fórum

>>> O motoroch
>>> Interier
>>> Exterier
>>> Palivovy system
>>> Brzdovy system
>>> Napravy

atd??

Po prve spätne roztriediť všetky témy je nemožné.. Po druhé už teraz má veľa ľudí problém založiť tému v správnej sekcii...

Ako téma na návrhy OK, ale tvoj systém... Keď tak, tak zaviesť hneď na začiatku.. Robiť takéto zmeny po 6 rokoch je nereálne...

P.S: Reagoval si na túto tému?
http://forum.autobazar.eu/burza-jasenie ... 48300.html

Doplním: áno dostanú sa tam aj staršie témy.. Téma o anglickom pravom riadení, krádež na Slovnaftke či doriešenie tému o strešných lištách sa tam prednedávnom dostali...

[img]http://imgupload.sk/images/c/r/cr37ah5op4xd1onx9m5z_thumb.jpg[/img]
Naposledy upravil/-a Atlas v 30.09.2012 12:56, upravené celkom 1 krát.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

toto je otazka na cloveka, ktory ma pravo davat temy na bocnu listu...

zhodou okolnosti v poslednej dobe sa tam dostali aj temy, ktore boli starsieho data

mozno postavim ten napad inaksie - co si myslite o moznosti, ze by sa na bocnu listu dostavali temy, do ktorych bol naposledy pridany prispevok? Tema, do ktorej sa prispelo naposledy, by autiomaticky skocila na vrch toho zoznamu... temy, ktore by boli v kosi, by sa zo zoznamu automaticky vyradili

co vy na toto? hlupost?
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

k Atlasovmu prispevku - hentake delenie mavaju na forach, co sa specializuju na jednu znacku auta (tam je to velmi jednoducho clenitelne) ale tu by sme sa zblaznili asi :-)
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Mimochodom, zmenil by som možnosti v ankete na: Akým spôsobom sa pohybujete po fórach:

1. Príspevky od poslednej návštevy
2. Príspevky za celý deň
3. Manuálne po vysvietených témach
4. Len pomocou lišty na hl. stránke.


Z tých čo tam sú mi to nie je celkom jasné... ;-)

A hlavne: Využívate funkciu hladať pred založením témy?? :4012:

Edit: to Lukas.. Veď áno, ja viem, ale tak nejak som pochopil to ocove zadanie, tak som chcel vedieť, či správne tomu rozumiem...
Naposledy upravil/-a Atlas v 30.09.2012 13:04, upravené celkom 1 krát.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

posledna otazka by si zasluzila samostatnu anketu :d :D

inak tuto anketu by som mozno nechal tak, lebo ty si len dalej rozvinul moznost "pozeram cele forum"...

vyjadri(-te) sa prosim k navrhu, aby sa na tej bocnej liste zobrazovali posledne ozivene temy :-)
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

na hlavnej stranke v pravej casti, to co ma teraz Lochness na staarosti :-)
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Ja osobne by som vyzval všetkých, ktorí si prezerajú fórum, aby sa prihlasovali, potom budú mať viac možností v prezeraní tém ( Dnešné príspevky, Témy bez odpovedí, Príspevky od poslednej návštevy , Vaše príspevky ) a vôbec sa nebudú musieť orientovať len na príspevky na hlavnej stránke.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vidíš Lakinooo a ja som zase len tam , aj keď teraz si už otváram celé forum na samostatnej stránke a hladám kto mi zase chce vynadať.
Ten Lukášov nápad sa pozdáva aj mne , to bol vlastne princíp mojej otázky.Aby nebol príspevok do staršej témy , len pochovaný niekde v archíve , bez povšimnutia ostatnými.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Ale veď som napísal, že takéto témy sa na bočnú lištu dostávajú... Napr. aj teraz sú tam témy, čo sú 2 roky staré: Dacia Duster napr.

[img]http://imgupload.sk/images/y/j/yjjzih74dfndizudldll.jpg[/img]

Pokiaľ niekto chce vidieť VŠETKY témy s novými príspevkami, na to tu je už dávno funkcia...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Hát , už viem v čom je asi problém . Mne sa v starom dizajne na pravej bočnej lište zobrazujú iné témy - je to možné????
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní