Zakryvanie EČV v inzeratoch

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Zakryvanie EČV v inzeratoch

Príspevok od používateľa misoV50 »

Ja viem, ze to nie je dolezite, ale uz dva tyzdne z toho nespim. :zga27:

Preco na vsetkych fotkach v inzeratoch zakryvate SPZ-tky? Kdesi som cital, ze aby ste snad nenalakali zlodejov na vase auto, ale SPZ-tky zakryvaju uplne vsetci, dokonca tento si dal este aj tu robotu, ze ju obalil do papiera XXX

Ja som pred tyzdnom predal auto, nic som z fotiek nevymazaval a nic katastroficke sa nestalo.

Zeby to robili vsetci iba preto, ze to vidia robit inych a v podstate mozno nikto nevie, naco to robi (ako napr. ja)?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: Zakryvanie ECV v inzeratoch

Príspevok od používateľa cicmanec »

misoV50 napísal:Preco na vsetkych fotkach v inzeratoch zakryvate...
Myslí, tu veľa tých zakrývačov nenájdeš, skús zavolať na tie inzeráty...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

chcem vidiet kto by mu kradol 27rocny citroen co je problem predat za 1000eur ;)
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
knss
Príspevky: 557
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:31
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa knss »

Mna napada zneuzitie pri kradezi na objednavku. Pozriem si inzeraty na AB.eu, odpisem SPZ, dam "zlodejovi" a on ide po auto podla adresy.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

podla akej? Ved v inzerate nemas konkretnu adresu.


pri takejto panike by si mal chodit aj na cestach v beznej premavke so zakrytymi znackami - co ked si nejaky zlodej opise tvoje cisla pocas jazdy alebo pri cakani na autobusovej zastavke, potom zavola kamaratovi na dopravny a ten mu vyklopi vsetko ostatne ?
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
knss
Príspevky: 557
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:31
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa knss »

Tak jazdit s nou mozes, ale tu mas vlastne katalog a mozes si vyberat presne podla svojho vkusu. A adresu podla SPZ nieje az taky problem zistit. Ponukol som len odpoved na otazku a podla mna takto aj ludia co zaciernuju rozmyslaju...
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

knss napísal:podla mna takto aj ludia co zaciernuju rozmyslaju...
len ten citron v inzerate by nikto neukradol, aj keby v nom ostali kluce a otvorene dvere dokoran na namesti....
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Aby napr.:

- nejaký sused trtko neriešil, že predávaš auto
- nejaký kámoš napr. nepozeral údaje o tebe, o aute v policajnej databáze
- nikto nemusel vedieť, koľko si vycáloval za svoje auto, ale koľko za neho pýtaš a či je to práve tvoje auto
evi393
Príspevky: 318
Dátum registrácie: 28.03.2010 14:46
Bydlisko: okr.Sala
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa evi393 »

Na corky sa uz ide inym smerom a nie podla spz-ky.ved tych je 1000000.vrak sa obzre odsleduje a ide sa, ak je prilezitost.Urci sa kraj potom mesto prip.dedina alebo osada a miesto najcastejsieho statia.
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

Preto, lebo národ slovenský je veľmi vynaliezavý.
Pri tunajšej korupcii a zlomyseľnosti v tomto šťáte a každý má ujka, tetku...
Stále prekrývam E.Č. aj tak budem robiť naďalej. Vôbec z toho nemám depku, čo si o tom myslia sliediči po E.Č.
V prvom rade sa predáva auto a nie ŠPZ. Ak je záujem o auto, ale ako poviem úprimne, väčšinou nie je, môže si E.Č. nádejný kupec opísať priamo u mňa. A poskytujem aj VIN na overenie, samozrejme nie kadejakým špeciálnym obchodníckym "maklérom" vrátane vyvolávačov z 3A.
Nechápem vôbec pohoršenie nad takouto ničotnou záležitosťou čo sleduje názov témy.
Sloboda rozhodovania: zakryjem / nezakryjem. Kupujem auto výlučne s nezakrytým E.Č - akceptujem.
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
svetielko
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 24.09.2008 17:34
Bydlisko: NR
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa svetielko »

Tiež som nad tým rozmýšľal, prečo toto ľudia robia a prišiel som na jediné riešenie. Zakrývať EČ podľa mňa začali bazáristi z dôvodu, že keď predávajú autá, ktoré nie sú ich, ale iba u nich stoja na komis, si si nezistil podľa značiek majiteľa a pri kúpe neobišiel bazár tým, že si u nich auto obzrieš, povozíš sa, zavoláš majiteľovi a dohodneš sa priamo s ním na nižšej cene. Tak isto aj niektoré realitky nafotia nehnuteľnosti tak, že sú bližšie neidentifikovateľné, prípadne Ti nepovedia presnú adresu, aby si tam nešiel sám bez nich.
No a toto odkukali jedinci, čo si potom zakrývajú EČ v svojich súkromných inzerátoch, ale ani sami nevedia prečo.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

tak niekto napr. nechce apriory auto z KE, iní zase z PN , BN lebo tu toho čítal veľa :-)
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

tiez som nezakryl znacku , ale to som vzdy predaval auto o ktore nikto zo svk vw group narodu nema zaujem . Ine by to bolo mozno keby som predaval nieco co ma hodnotu
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

Jedine ste pozabudli, že niekto nemá záujem jednať s kupujúcim a vôbec nemá záujem obchádzať bazár, pýtať sa odkiaľ má volajúci o 22:30 hod. kontakt, keď vôbec sa nemieni zaoberať predajom doslúženého vehyklu.
Nie každý je zúrivo posadnutý utkvelou predstavou o neustálom oklamaní zo strany predajcov áut.
Tak mi to trochu pripadá, ako keby sa neplavec pýtal plavčíka na veľkosť nôh, či bude schopný dosť rýchlo priplávať, keď sa bude topiť :angry:

Inak poviem vám, že niektoré nápady sú tu riadne prihriate, a ja to robím presne pre to ! /neberte to chlapci osobne - ale fakt je taký/
Edit: ak nieje morálne prekrývať EČ, je potom morálne snoriť podľa neho a všelijakými pololegálnymi spôsobmi po majiteľovi ?
to len ponúkam na úvahu....
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoV50 »

Ale ved tu nikto nepisal o tom, ze by nieco nebolo normalne. Iba proste dumem na d tym, preco si tolko ludi dava tu robotu a vymazava tie tabulky poctivo zo vsetkych fotiek, vratane fotiek 15 rocnych Felicii.

Spomenul som, si, ako som v 90-tych tokoc prisiel po prvy raz do Japonska. Predaval sa tam sice volne Playboy, ale oni mali zakon, podla ktoreho sa nesmie nikde zobrazit zeneske prirodzenie. Tak boli vsetky vytlacky casopisov poctivo vyskriabane, normalne rucne, fyzcicky na vsetkych miestach. To nejaka partia cenzorov cele dni musela nad tym sediet, a takymi mikro specialnymi skrabkami skrabkat a skrabkat. To sa im potom o tych p**** muselo aj snivat.

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných