Zakaz vjazdu naftovych aut do centier miest uz aj na SK

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Zakaz vjazdu naftovych aut do centier miest uz aj na SK

Príspevok od používateľa bajo777 »

Prosim o pozornost, dnes som dostal neoverenu informaciu od kolegu, prosim az niekto vie podrobnosti: BA, TN, PO, ZA :41c2: , maju zaviezt v tomto smere opatrenia na sposob zapadoeuropskych miest...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17824
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

A čo si čakal ? že sa naši politici nebudú opičiť po západe? Ja do centier okresných miest prestávam chodiť už z princípu. Načo? Vyššie ceny,spoplatnené parkovanie a aj tak tam howno je. :40bd: :40bd: :40bd: Kde už je krásna Nitra z čias mojej mladosti bez hnusných nákupných centier?? lol Celé zle , táto spoločnosť smeruje do kravskej prrdele a jediná záchrana bude vidiek.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Ktory politik si toto vezme na triko? Nemyslim si.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Počuval som o tom relaciu v SRo ,

zatiaľ je to iba v štadiu uvah, alebo priprav zákona,

potom sa musí schvaliť o tom zákon, potom bude 1 rok prechodne obdobie a
až POTOM začne zákon platiť aj s postihmi

teda najskor po r.2020 ,skor nie
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24899
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ak niekto navrhne nejaké riešenie ktorým vstúpy ľudom do života a každopádne ich obmedzí,mal by mať pre nich aj riešenie ktorým sa napraví že ich poškodil,obmedzil,znehodnotil majetok a pod.Ak nie,je to IDIOT a koleduje si poriadnu nakladačku aj politicky aj reálne.Iba IDIOT robí vecí ktorými poškodzuje ľudí bez riešenia.Ja som ešte za celú dobu čo sa o veciach hovorí nepočul jediné riešenie.Čo poskytnú človeku ktorý žije v tom meste,na auto si zarobil a neukradol,ktorý tým že ho nadobudol tiež nič neporušil,a teraz ho niekto chce za uši z neho vy tiahnuť ? nech sa zariadi ako vie ? No čo už ľudia až takto osprosteli ? Žiadny rok 2020 sa konať nebude,nech si politici prdia do stoličiek a pokojne spia,svet sa nezrútil a tiež sme mali v r. 2010 chodiť do KE po stráde
pedro727
Príspevky: 1119
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Presne tak, taketo rozhodnutie prinesie strasne vela minusových politických bodov.
To sa nedá porovnať asi ani s kvótami na migrantov, tie su viac ľuďom ukradnuté ako toto.

Ani sa to nedá zaobaliť do pekných rečí o nepoznanom ako napr tema jadro eu. Lebo pri diesloch v meste si vie kazdy spojit 2 a 2 a predstavit si co to prinesie.
pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Najprv nech porobia obchvaty mestam a vybuduju dialnice a viacnasobne menej aut bude v mestach a menej emisii. :38eb:
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Niekedy aj samostatny obchvat, co sa napoji za mestom na tu istu cestu problem neriesi, len ho posúva iným. Zazraky v premavke cakat nemozeme.
elego
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.09.2017 12:35
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elego »

už len, e je to neoverená správa podľa mňa hovorí za všetko. tu na slovesnku ešte dlho niečo takéto nebude, lebo my zatiaľ na iné autá nemáme
indi4n
Príspevky: 1898
Dátum registrácie: 10.01.2013 14:16
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa indi4n »

@bajo777 donutil si ma pouzit google, ze ti nie je hanba :4090:
predpokladam ze kolega cerpal info odtialto:
https://androidportal.zoznam.sk/2017/09 ... a-dieslom/
kedze aj tie mesta sa spominaju tie iste. Inak je to ale cisty clickbait, kde nie su ziadne fakty, nieto zdroje lol
Najkonkretnejsia info co som nasiel je ze Zilina uvazuje nad zonami so zakazom pod r.v. 2000 a Euro 3. To ma k zakazu dieslov ako takych dost daleko.
Ako uz bolo povedane, NIKTO si u nas nejaky plosny zakaz nedovoli este dlhu dobu, lebo by mu to prinieslo len stratu politickych bodov.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

tasunko taketo clank yna pochybnych portaloch z fejsbuku linkovanych nevyhladavam, ale najde sa aj na topspeede, aj hn portal atd keby si hladal..., mna by skor zaujimalo ci niekto nema insajderske info, zato som to sem dal mozno sa dozvieme lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
indi4n
Príspevky: 1898
Dátum registrácie: 10.01.2013 14:16
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa indi4n »

nechcel som ta urazit pochybnym portalom, google ho ponukol ako prvy lol Na topspeede a HN je v podstate to iste (ocividne povodny clanok co sa siri dalej), a zas nic konkretne. Ja teda budem spavat pokojne aj so svojim chrochtakom pred domom.
Ocenujem tvoju snahu vypatrat statnych zamestancov na fore :40bd: ale myslim ze aj keby tu nejaky bol, nic lepsie ako "uvazuje sa" z neho nevypadne...
nasa politicka sebranka schvaluje zakony len ak splnaju jeden z bodov:
a) zalepit oci plebsu
b) zisk pre spravnych jedincov

z tohto by nebolo ani jedno...
audi-mato
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 22.08.2017 10:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audi-mato »

tiež si nemyslím že je to niečo čo sa nás fyzicky bude týkať v blízkom horizonte, jedného dňa áno ale to bude musieť minimálne 70-80% ludí už vlastniť elektromobily alebo nejaké iné hybridy, nemôžu predsa zo dňa na eň ti zakázať používať tvoje auto, a pochybujem že vláda začne rozdávať autá sama od seba ľuďom čo majú dieslové motory
sido-tuni
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 10.04.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sido-tuni »

Takze dalsie auto uz asi len benzin, lebo nove Tdi s Dpf si neprosim...A stary pumpac uz asi nema zmysel kupovat.... :b:
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: oliverlacko954, uwa0944641083 a 73 neregistrovaných