Zákaz súkromného vlastníctva áut? Zdravý rozum prichádza

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Zákaz súkromného vlastníctva áut? Zdravý rozum prichádza

Príspevok od používateľa vsevetko »

Konečne niekto začal premýšľať.

https://autozurnal.ta3.com/zakaz-sukrom ... v-britanii
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

A ešte by to chcelo zákaz individualnej dopravy. Trolejbus nepôjde v určený čas, ale keď sa nazbiera dostatok cestujúcich. Samozrejme toto je potrebné aplikovať aj na tovarovú prpravu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Nie je možné aby nejaký chmuľo, ktorý nemá čo robiť, sa vozil bez príčiny sem a tam, a obťažoval nás svojim hlukom a smradom.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

bla bla bla

ked sudruhovia obcania a sudruhovia firmy nebudu moc vlastnit tragaciky, skapeme od hladu. Vlastne len ti ktori preziju - najprv bude obcianska vojna. Vsade.


bla bla bla

v kazdej krajine, spolocnosti, regione, najdes posahanych ludi. Rozlicnym sposobom. Takych ktori sa pridaju k samovrazednej sekte ktora sa otravi plynom, takych ktorych unieslo UFO, takych ktorym sa zjavila panna maria, takych ktori veria ze bmw 330e ma spotrebu 1.6l/100km a maju to oficialne opeciatkovane od dalsich keketov z Bruselu, takych ktori blakocu ze treba zobrat ludom auta...

bla bla

bla
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lubo - za prvé čo je ekologickejšie ako 50 aut a v pohode ich nahradí ? jeden autobus, elektromobily zase nahradí jeden trolejbus. A ak sa vykašleme na ekologiu, tak sa na to pozrime z hladiska prírody - tá chcela aby vtáky tiahli pred zimou na juh dala im krídla a aj rýchlosť.V prípade človeka zrejme chcela aby sedel doma na zadku, kedže má takú vlastnú rýchlosť a výdrž ako má.
Ak sa začneme baviť o občianskej vojne tak si uvedomme, že T72 sa v Martine vyrábali ovela skôr ako v Trnave Peugeoty, a myslím že aj vo vyššej kvalite. A vojna bude občianska len v tom zmysle že sa občania postavia za svoju krajinu a budú ju brániť proti všetkým. Bez ohladu na to či je to Robert,Marian,alebo Abduláh,či Ivanuška. :4012:
---ked sudruhovia obcania a sudruhovia firmy nebudu moc vlastnit tragaciky, skapeme od hladu. Vlastne len ti ktori preziju ----
Príroda už miliony rokov funguje na princípe , že prežijú len tí najlepší, tak prečo by to mal meniť tvor ,ktorý sa tu motá ledva pár tisíc rokov. :300f: [/quote]
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

vsevetko napísal:Nie je možné aby nejaký chmuľo, ktorý nemá čo robiť, sa vozil bez príčiny sem a tam, a obťažoval nás svojim hlukom a smradom.
Ak by si to zobral doslova ,kamionova doprava sa zastavi.Vytazovacie strediska niesu,alebo aj su ale tovar je dopredu zabukovany.A preto ze ho je menej ako aut tak polovica ide naspet do firmy prazdna.
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Myslel som tú hordu idiotov- osobné vozy + motorkári, ktorý víkend čo víkend si akože "čistia hlavu".
kamionova doprava sa zastavi
Ukrajinci nestíhajú pokrývať dopyt ? Príde kríza a vyčistí, čo vyčistiť má.
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Osobne auta,motorky a podobne ako pises su len kvapka v mori.Robil som na niecom co malo hodinovu spotrebu 300 L nafty.Za 24 hodin = 7 200 L za den.
Na Ukraine je sice lacnejsie ale nie su blby aby robili za nieco co zarobia aj doma lebo idu cez 4 agentury.Vyskusaju pol roka a zvysok idu domov marodovat dokedy im pojde marodka.Ze neaka kontrola?Na Ukraine?Papiere co mna stali 500 € si kupuju za 15 € a podla toho ta ich robota aj vyzeha.Ale hlavne ze su lacnejsi.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> .Robil som na niecom co malo hodinovu spotrebu 300 L nafty.Za 24 hodin = 7 200 L za den.


prepac, idem si tipnut ci ta masinka mala DPF a ci splnala Euro6d...
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Nemala nic a nesplnala ani Euro 0.Za namy sa tahal dym ako za vojny z parnikov.Bolo to v Nemecku pretoze sme robili pre Nemcov evidentne to nikomu nevadilo.Na 1 hodinu to zralo 2 L oleja kedze 2 motory.Za 24 hodin = spotreba oleja cca 50 litrov.Olej sa nemenil,len dolieval.A na to som tam bol ja,aby masiny neostali bez oleja.Neskor sa museli motory vymenit za nemecke Many,ludia volaly na nas hasicov ze nam ten vergel hori.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Tu sa začína riešiť dosledok , nie príčina....

Mňa uchvátilo posolstvo z " Georgia Guidestones"

ktoré nazvali postapokalyptickymi pravidlami života na očistenej Zemi ....

1.prikazanie

-udržateĺný počet obyvateľov zemegule by nemal presiahnuť 500 000 000 ... fajront... :zg282:

10 prikazanie

-ľudstvo ma žiť v sulade s prirodou , nemá byť zhubným nádorom zemegule... :41c2:

http://scribol.com/anthropology-and-his ... mandments/

sorry , tu je zdroj... EDIT
Naposledy upravil/-a laco1871 v 27.08.2019 09:17, upravené celkom 1 krát.
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Laco mam slabo vidim na mobil ale vazne tam pises 500 milionov?
5tka a 8 núl???
Naposledy upravil/-a autolaik v 27.08.2019 09:14, upravené celkom 1 krát.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Inak v tej Britanii, nech si znašaju DOSLEDKY rozhodnutia svojho referenda o vystupení z EU !

Uvalil by som na nich namornu, vzdušnú aj pozemsku blokádu.. :40bd:
Nikto nepricestuje ani neodcestuje , ani žiaden tovar sa nevyexpeduje ani nedovezie :3c90:

A po 1 mesiaci by som ich videl frajerov... :angr: :trunk: :48: :203: :..:

To nie tak, že v sobotu poobede sa ožrať , ožratý isť na referendum , neporozumieť tomu ZA ČO vlastne som zahlasoval a potom v nedeľu prišla KOCOVINA kolosalnych rozmerov, ako fyzicka, tak aj duševná... grcajuci smajlik
Naposledy upravil/-a laco1871 v 27.08.2019 09:16, upravené celkom 1 krát.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

autolaik napísal:Laco mam slabo vidim na mobil ale vazne tam pises 500 milionov?
To nie ja to slobodomurari... ;-( :441f:
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Lacikam, aj čítaš po šebe co píšeš? :40bd:

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], cicmanec842, jepe13, tatkotom a 43 neregistrovaných