Zákaz odbočenia v pravo

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

VAN3R
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 07.08.2011 10:03
Zdieľať na Facebook

Zákaz odbočenia v pravo

Príspevok od používateľa VAN3R »

Nazdar
Minulý týždeň sa mi stala taká vec, že som prehľadol značku zákaz odbočenia v pravo. Ked som už odbáčal v pravo tak oproti išli policajti a tým pádom si myslím že majú záznam o priestupku. Chcel by som sa opýtať, aká ja výška pokuty za zákaz odbočenia a približne dokedy mi príde poštou pokuta? Môžu dodatočne odobrať VP a zakázať šoférovať? Ďakujem za odpoved
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Nemyslim si,že budeš mať zaznam o priestupku..

Skor by Ťa mohli zadokumentovať ak by išli ZA Tebou,lebo v zbere kamery ich auta by bola zachytena celá situacia ...

ked išli v protismere,nemohli ťa zadokumentovať,lebo by nebolo vidno onú dopravnú značku....

A zase nie každe policajne auto ma kameru, a nie vždy je ta kamera zapnutá, a nie stale policajti striehnu na priestupok,
niekedy sa len tak vozia sem a tam... aj oni su len ľudia
VAN3R
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 07.08.2011 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VAN3R »

Ak som dobre videl tak oproti išlo policajný Nissan X-Trail

Nechám sa radšej prekvapiť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Sedem Otčenášov a sedem Zdravas Mária, teraz to mas zadarmo, ale polepsi sa :-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Nič ti nepríde.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Obiehal som cez dve plne...ako som zacal manever zrazu za mnou policajti s majakom a sirenou...tiez obiehali....pokracoval som...oni ma obehli a palili dalej....mam cakat pokutu? Kolko asi? Kedy dojde sek? No nic sa nedeje,klud a pohoda...dieta sa este nenarodilo a uz mu sekera pada na hlavu ze....
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav114 »

nemusis byt dokakany z policajtov a xtrail maju vysetrovatelia , aspon kamos ma xtraila a je vysetrovatel ,, ja som napríklad na dvojprudovke kde je 70km rychlost palil s vozikom 78 km/h podla gps ,,a obiehal som slimaka co ked zbadal policajtov tak siel hadam 50 km/h a policajti stiuahli jeho a nie mna , tiez mi aj dopravaci povedali ze skor stiahnu pomaly a neisto idúceho vodica ako toho co ide sebavedome a minimalne prekroci rychlost takze ziaden strach
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Neboj sa tolko roboty by si s tym nedali... keby je ti nieco zavaznejsie tak hej. Ale toto je prkotina. (Cely zakaz odbocit vpravo je proti logike)
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

tiež si myslím že zákaz odbočiť vpravo je proti logike... kebyže zákaz odbočiť vľavo... tam už kus zdravého rozumu je... ale vpravo? Preto ho ani nezastavili - vedeli že to nemá logiku a keď už to vedia aj policajti....
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

No chlapi ja by som nebol taký pokojný.Policajti sa prestali hrať na mäkýšov. Už strielajú po každom kto spácha priestupok.Podpredsedu parlamentu nevynímajúc. Takže buďte radi ak vás budú riešiť pokutou,nebojte sa jej , s radosťou zaplaťte ,lebo sa vám môže stať ,že riešenie vášho priestupku bude konečné riešenie
https://www.cas.sk/clanok/534839/dramat ... policajti/
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

To je predsa úplne iný prípad, v noci radi chytajú rýchlejšie autá, lebo vedia že na prázdnej ceste to mnohí z nás trocha zrýchlia a už ho majú.
To čo tu písal zadávateľ, to je jasné že keď za ním hneď nešli, tak sa nemá čoho obávať.
A čo sa týka tej značky zákazu odbočenia doprava, nedá sa bez znalosti miestnych pomerov takto jednoznačne súdiť.
Existujú samozrejme aj nezmyselné značky, ale keď nevieme, tak načo o tom viesť zbytočnú diskusiu, aj tak to k ničomu nevedie.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Ja som predbiehal na dvojitej plnej v neprehľadnej zákrute.oproti sa objavila policajná octavia až ich vystrelo v sedadle keď ma zbadali lol a čo.stalo sa.ale pokutu by mali poslať práve takému čo to až tak preziva.
si-to-8
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.07.2016 12:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa si-to-8 »

v tomto pripade myslim ze niet mat preco obavy nie je to tak ze by policajti neustale striehli predsa len aj oni su len v praci a niekedy maju chut pracovat inokedy nie ;)
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

paranojaaaaaa :40bd:
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Takze, zakaz odbocenia je volovina... Chvalapanu, ze to uz viem :-)

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných