zadny stierac

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kraken12
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 20.05.2016 19:06
Zdieľať na Facebook

zadny stierac

Príspevok od používateľa kraken12 »

Chlapy potrebujem vediet kde je chyba.Prestal fungovat zadny stierac,presnejsie cyklovanie.Jedna sa o Suzuki ignis.Pred poruchov mi cyklovalo takto ,packu som dal do polohy 1 zotrel a za nejake 2-3 sekundy zotrel po skle zase a opakovalo to.Teraz zotiera trvalo a pri vypnuti packy zastane v hociktorej polohe pred tym sa vratil na povodnu polohu.Dakujem za rady.
pidizvi
Príspevky: 3404
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Preco ignis v citro fore... Nevadi.
Ten diel sa asi vola jednoducho cyklovac stieraca a je to volake rele v poistkovej skrini, vygugli pre tvoj voz kde to hladat. Mozes vybrat prefuknut, ale asi nepomoze, tak novy.
zlobor
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 25.11.2014 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zlobor »

ja mam tiez teraz problem so zadnym stieracom. stale sa zasekava uz som to pozeral ci mu tam nieco nezavadza ale nic som nenasiel. myslite ze problem bude v tom stieraci alebo v tom co s nim hybe? mam rovno skusit kupit uplne novy?
richie83
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 07.06.2016 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa richie83 »

skus pozriet relatko motorcek ci je to ok alebo nie a uvidis ci to bude stacit nejako dat dokopy alebo rovno kupit novy ale ako pozeram tak so zadnym stieracom ma vacsina ludi problem aj v mojom okoli
sajmon-36
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 28.04.2017 09:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sajmon-36 »

Ja si to tiez teraz vsimam, ze mi viac kamaratov spominalo tieto zadne stierace.Ja som menil asi dva roky dozadu a musim si zaklopat ze zatial fachci tak ako ma ale tiez mi ho zasekavalo vtedy ale ja som to ani neriesil a rovno kupil novy nech je s tym pokoj na dlhsie
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

Votriem sa s Hondou do Citron fora, kde sa riesi Ignis :-)
Je mozne nejako (pomerne) jednoducho dorobit cyklovac na zadny stierac, ako pise Pidizvi?
Mam totiz na zadnom stieraci len funkciu on/off. Takze bud deriem furt sklo alebo nestieram. Cize teraz suplujem cyklovac
svojou pravackou - dneska vydatne prsalo :3035:
kraken12
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 20.05.2016 19:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kraken12 »

Vie mi niekto poradit ktore relatko to mam pozriet u ignisa ,v motorovej casti su 5 a popis žiadny len čisla.
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní