zabudol som zelenu kartu

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mikysupra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 16.05.2010 11:53
Zdieľať na Facebook

zabudol som zelenu kartu

Príspevok od používateľa mikysupra »

Nazdar. Stala sa mi taka vec.Nachadzam sa v Madarsku v Hajduszoboslo Zabudol alebo stratil som zelenu kartu .Proste nemozem ju v aute najst. Vsetky doklady ,dokonca aj zmluvu s komunalnou poistovnou mam pri sebe , no zelenej karty niet. Co ma caka ,ked ma zastavia policajti? Je nejaka moznost cez net alebo neviem aby som sa k nej dostal? diik
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Veď si mal dve-jednu si dostal v zmluve,druhú Ti poslala poisťovňa do mesiaca...
...Je víkend-pochybujem,že sa Ti to podarí získať,ale policajti to nezvyknú pýtať len keď príde k nehode tak to je už iné...takže hľadať...
mikysupra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 16.05.2010 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikysupra »

prehladal som asi vsetko ale nenasiel,som.Nasiel som spred roka ,ale novu nie. Skoda ,ze sa neda prepisat datum.Riskovat nechcem. V pondelok zajdem do poistovni a vybavym si to. Len nech mi presunu termin ubytovania,nech nepridem o euriky. Dik za ochotu .
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Uvolni sa. Mne sa tot par mesiacov stalo u bratov za moravou, ze ma stopli tamojsi kovboji v zakaze vjazdu. Chceli vodicak, fakt som hladal a on hnusak bol doma... Chceli peniaze, reku sak som v robote, kde by som zobral a este zahranicne ?! Chvilu sme pokecali a nakoniec mi aj pekne zamavali. :cau:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mikysupra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 16.05.2010 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikysupra »

tak to si mal stastie:-) ja s madarami asi nepokecam. som nazlosteny sam na seba lebo uz skorej som zistil,ze zelena karta mi medz papiermi chyba-zabudol som na to.Keby ze viem ,ze je za to pokuta napr.60eur ,tak nevaham a risknem,ale bohvie co by ma cakalo keby ma stopli :3c90:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Nehavaruj, jazdi predpisovo a nebudu pytat. Odo mna ju nikto nechcel zatial.
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
maroo33
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 22.02.2009 10:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroo33 »

V zahranicnych poistovniach, napr. v anglicku mas zakladne zakonne poistenie a zelenu kartu nemas. Dole pod textom mas napisane zelena karta je sucastou zakladneho zakonneho poistenia a to je vsetko. Ak mas na Slovensku zaplatenu zakonnu poistku a to poistenie mas pri sebe v aute tak by ti to malo stacit lebo u nas kazde zakonne poistenie ma sucast zelenu kartu, inak by si nemal ani poistku.Tak podla mna by si to mali zistit policajti ci to mas alebo im musi stacit dodatocne odfaxovana kopia zel. karty
mikysupra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 16.05.2010 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikysupra »

dik -potesili ste ma
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

vidíš ja chodím do srbska a mohol by som prevážať indov, 100 kí kokaínu, mŕtvoly a podobné vysoko zárobkové činnosti prevádzať a nikdy ma nekontrolujú ale zelenú kartu si vypýtajú vždy.
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Nestresuj, dodržiavaj rýchlosť a zapni si pás
Napísať odpoveď

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 64 neregistrovaných