Za jazdu bez poistky hrozí v zahraničí väzenie či zošrotovan

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

oni to nebudu kontrolovat na hranici ako si tam dlho ani bezdovodne stopovat.ale nahoda je to co dostane kazdeho.vela krat sa uz stalo ako ide slovak z prace a uvidi ho normala fizel hliadka ako nastupuje z fabriky do auta ,alebo murar vo viedni ide v monterkach z roboty a hned si ho stopnu ze co tu?asi tak pridu na to ze tam pracuje a zacnu ho otacat.ale nedavaju sa pokuty.najprv upozornenie,potom navsteva policajta ktory dohovori dotycnemu a tak zacnu pokuty od malych 10 euro a cim dalej to trva tym idu vacsie a vacsie.u nas napr. nemas stk a hned taky
mp3turbo by dal 1000 euro pokuta+basa 5 rokov-magorizmus.
Noro320
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 01.02.2011 17:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Noro320 »

mp3turbo napísal:presne tak. Uz som velakrat povedal - dajte mi pravomoc, vyriesim do roka.

Velmi jednoduche.

Aj ciganske auta v kazdej osade na anglickych znackach by som do jedneho jedineho roka kompletne vyplienil. Ani jedno jedine na celom Slovensku by nezostalo. Len by som k tomu potreboval dvoch policajtov do kazdej dediny, to ale zase az taky problem nie je.
Keby v nich zostaly aj majitelia tak bi sme to stihly aj skor ako za rok,skor bi some mali problem s tymi policajtmi lebo oni do osad chodia zasadne cez den a v doprovode kuklacov.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Tak ako mi mozu dokazat, ze mesiac jazdim v cudzom state na tom aute...

rakusko je trosku policajny stat, napriklad anonymne udanie od susedov s fotografiami. Neprihlasenie auta na ich lokalne znacky sa povazuje za DANOVY UNIK [!!!] co je jedna z najhorsich najtazsich foriem...

Poznam dva konkretne pripady. V prvom to bolo 5000eur pokuta, v druhom 2000eur pokuta.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

preto slovak pojde byvat do stvrte kde su cudzinci a lacny najom.tam na seba nebonzuju.no je pravda ze ti curaci rakuski su taki bonzaci aj medzi sebou.sused suseda nabonzuje ze mu kvapla na travu kvapka motoroveho oleja.normalne si nedovolia na vlastnom dvore nic.jedine ze okolo seba nema nikoho.
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

chlapci..,nie je to len o bonzovani..,je to hlavne o uvedomelosti...Mne par majitelov povedalo..,nesadni do auta,musim vybavit poistku..,tu mas na taxi...

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní