Zľava na nové auto

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

manots94
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 01.02.2014 15:14
Zdieľať na Facebook

Zľava na nové auto

Príspevok od používateľa manots94 »

Serus, ľudia prosím viem že to tu zaznelo viackrát či sem alebo na iných fórach len by som chcel vedieť zas nové skúsenosti / príhody od vás. Takže takto mám na pláne si kúpiť nejaké menšie nové autíčko a tým myslím fakt čisto nové niečo do 13 000 značka asi (KIA, Hyundai, Opel, Fiat nie som ešte rozhodnutý) na viacerých fórach písali že cenníková cena je väčšinou len na ako u predajcu sa dá väčšinou sklepať nejaká tá zľava v podobe extra výbavy, alebo spusteným z ceny 5-10% ... viem že to záleží aj od toho či beriete skladové vozidlo, či naň čakáte beriete ho na lízing v hotovosti sú tam rôzne faktory ... máte s tým nejaké skúsenosti koľko sa vám podarilo najviac zjednať? PS: mám známeho v opli či by sa to oplatilo aj cez neho neviem nepýtal som sa ešte lebo je ho problém zastihnúť :41c2: Ďakujem za vaše odpovede :300f:
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Opel dáva asi najväčšie zľavy oproti cenníkom.

skladová Astra by ti vyšla podľa mňa :2f93:
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Neostane ti nic ine, nez samemu skusit.
Je tam totiz vela premennych.
Kazdi diler ma svoju marzu, ma istotne prehlad o okoli, zalezat bude aj na vybave. V Skode napr. mam skusenost, ze skor daju vybavu, zlavu na servisne prehliadky, nez daku podstatnu zlavu.
No, par dni stvrdnes v salonoch pri vybere, konfiguracii…
Ale ved je to v podstate jedno, aj tak istotne budes chciet skusobne jazdy…
ludomilo
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 19.09.2012 15:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ludomilo »

zlavu nedava ani tak obchodnik, ako je zakotvena uz od importera
aktualne v hyudai ti daju zlavu 5 az 18 % podla modelu...
v kia mi nukali 2-10% podla modelu, v citroene nic.....
manots94
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 01.02.2014 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa manots94 »

Ako zatiaľ som sa pýtať nebol nikde ani som nič neposielal lebo to má ešte fúru času len chcem vedieť názor ľudí ako sa veci majú tak citroen má asi dobré predaje keď sa s ním nedá dohodnúť :d :D ja som vymenoval len tieto značky lebo ako jediné mi vyhovujú chcel by som klasickú atmosféru bez turba a 6 stupňový manuál preto pokukujem po Rio, Ceed, i20 active, i30, tipo možno po turbo astre ale na tie turbá som rovnako ako u TSI nepočul moc chvály tak neviem najlepšie mi podľa výbavy vychádza fiat za 12 800 preto sa pýtam či sa dá dealer zbúchať ešte na nižšiu cenu alebo nejaké výhody :P
ludomilo
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 19.09.2012 15:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ludomilo »

no, pekne...
zas je pravda ze ja som rozmyslal nad C4 cactus vs C3 aircross,
kde tieto dva modely mali v akciovej modelovej znizenej cene...
ono to teda bude tak, ze zalezi na konkretnom modeli auta, ci je to novinka, ci vypredajovy model, alebo skladove auto...
fakt to treba prebehnut a nechat si to nakalkulovat...
ludomilo
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 19.09.2012 15:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ludomilo »

a konkretne
hyundai ix 20 (prekvapivo velke auto-vacsie ako kona, zvnutra hlavne vzadu rovnako velke ako tucson!)
s 1,6 motorom benzin a ich najvyssou vybavou ni nukali za 13500e
C4 cactus maju teraz v akcii za 10900, ale smiesny motor a slabsia vybava a velmi male auto, C3 aircross je pekne velke zvnutra ale s lepsim motorom a vybavou sme uz skakali cez 16 tisic...
mam terazky hyundai matrix a nove chcem rovnako velke zvnutra-a neviem take najst...za rozumny peniaz, zrejme pojdem do jazdenky...(ako ten matrix je velmi, velmi velky priestor dnu, hlavne na zadnych sedackach..)
manots94
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 01.02.2014 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa manots94 »

asi máš pravdu najlepšie obehať popýtať sa keby aspoň dali 5% a nejaké tie srandy formou výbavy z vyššie uvedených modelov to by bola pre mňa super výhra no uvidíme čo dá asi lepšie poriadne sa popýtať všade a troška ich ponaťahovať štýlom že nie som si moc ešte istý lebo tam mi dali takú a hen takú ponuku :d :D
manots94
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 01.02.2014 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa manots94 »

veď to som si všimol že tie i20 sa zväčšili nehorázne či z vonka ale aj z vnútra oproti starším modelovým radom tiež pozerám len po benzíne a Kia s Hyundaiom už dlhšie robia tieto 1.4 motory tak by už mali byť tam vychytané nejaké tie muchy ale tak to si dobre pochodil ja som i20 active videl len z vonka ale možnosť v nej sedieť som ešte nemal oproti normálnej i20 ľudia hovoria že zvnútra rozdiel nie je len vonkajšok pôsobí väčším dojmom či ako?
sevooo54
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 09.03.2013 14:27
Bydlisko: Stará Turá
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sevooo54 »

V decembri som kupoval nový hyundai. Na zľavu sa treba opýtať priamo predajcu pri reálnom aute v predajni. Inak ich zaujímalo aj to či nepracujem pre nejakého subdodávateľa dielov pre hyundai, že keby ano tak mi môžu dať vačšiu zľavu. Ale určite je to individuálne podľa toho ako dlho im tam to auto stojí, alebo sa bude objednávať.
ludomilo
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 19.09.2012 15:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ludomilo »

nie, nie
i20 alebo i20 active su pre mna male auta
ale existuje este jeden model a ten sa volá ix20
a to je o doooost vacsie...
http://www.hyundai.sk/modely/ix20
kia ma sklamala, sportage bez vybavy za 18 tisic s vybavou za 22 t a zvnutra nic moc a ten ich novy stonic je pre dvoch tinedzerov a dve nakupne tasky-mini auto do mesta?!
manots94
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 01.02.2014 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa manots94 »

Aha dobre vedieť že s hyundai sa dá vyjednať niečo vďaka a sorry zle som si prečítal s tou ix 20 :)
trabant0
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 11.06.2017 19:38
Zdieľať na Facebook

p

Príspevok od používateľa trabant0 »

Kia dáva napr. za titul vysokoškolský ,napr. Dr,PhDr, zľavu 7% z ceny a ak máš v rodine Kiu ,tak ešte - 300 Euro,to som dostal ja.
tesedikovo
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 08.02.2008 21:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tesedikovo »

dobrý deň,zváž aj možnosť nákupu v zahraničí nie je to zložité
ja som pred cca rokom kupoval novú suzuki vitaru glx+ 1,6 benzín 4x4 automat čo je full výbava aj s pár doplnkami a cena už na SK papieroch bola cca 17500 euro bez dph,rovnako teraz v decembri som kupoval druhu vitaru gl 1,6 benzín predný náhon automat a na SK papieroch aj s pár doplnami bola presne 11940 euro bez dph obe som kupoval v Maďarsku a využil som ich nižšiu cenu oproti SK cenám aj výhodný kurz k tým cenám pripočitaj našu dph 20% ktorú som samozrejme zaplatil a stále som ušetril cca 3000 a na druhom 2400 euro
manots94
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 01.02.2014 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa manots94 »

aha nad tým som sa nikdy nezamýšľal ale vďaka za info celkom pekná ušetrená čiastka :)
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 95 neregistrovaných