YAMAha XT 600-klikajte piste

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Retepko
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 25.05.2009 17:15
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

YAMAha XT 600-klikajte piste

Príspevok od používateľa Retepko »

prosim vie mi niekto poradit ma niekto skusenosti z taktovanim motora na yamahu xt 600 enduro 88 rok
robim go a neviem to nataktovat dakujem s pozdravom
kwix
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kwix »

Čo znamená to taktovanie?
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

taktujú sa iba procesory, vytiahni si zošity zo základnej školy kde ste preberali činnosť 4t motora, alebo chod na to logicky, kto nechápe takýmto základným veciam nemá sa takýchto opráv čo chyťať... Pod nami bývajú fagani čo lietajú na starých 250 Jawách a stále to tlačia , točia zo zapalovaním, vymienajú sviečky , indučky, kondenzátory, ramienka a nie a nie im to poriadne chodiť, darmo ked nevedia ako funguje princíp zapalovania , prišiel som a za 2min to chytalo na kluku, už som sa nemohol pozerať na to ako to nevládzu tlačiť :d :D
EssoSk
Príspevky: 435
Dátum registrácie: 15.08.2008 19:39
Zdieľať na Facebook

-

Príspevok od používateľa EssoSk »

Jn... dnešný svet motoriek stojí za prd... do 18tky resp 21 nič ... alebo rozj.. jawa na ktorej sa nenaučí nič v 21 kúpi 150koňovú mašinu a potom sa niekde rozčapí... to je hroza keď som musel šponovať reťaz chlapcovi na R1tke
btw. taktuju sa aj grafické karty...ramky... lol
kwix
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kwix »

Hej kde je ten RETEPKO ty to chceš čipnuť alebo čo?Píš kym tu som lebo za hoďku tu už nebudem o motore xt viem toho velmi veľa.Alebo urobíme to inak keď sa hanbíš.Choď na stránku:www.offmoto.cz tam ti to aj čipnu ak chceš.Ja len aby tá téma nevypadla. lol lol lol
imro2t
Príspevky: 492
Dátum registrácie: 02.03.2008 01:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa imro2t »

čo je to taktovanie motora? a chipovať motor, ktorý ma klasický karburátor?
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných