Yamaha FZ6 ABS ?

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

remoreto
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.01.2009 11:22
Zdieľať na Facebook

Yamaha FZ6 ABS ?

Príspevok od používateľa remoreto »

chcel by sm sa spytat niekoho kdo to ovlada ci ma yamaha fz6 rok v. 6.mes.2007 aj abs...?
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aprox »

Mam pocit, ze za priplatoch cca. 830 € sa da objednat aj s ABS.
remoreto
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.01.2009 11:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa remoreto »

dakujem,chcem sa ece spytat jake su tam vyhody anevyhody abs,bo niektori skuseny mi hovoria ze by nechceli abs...
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aprox »

remoreto napísal:dakujem,chcem sa ece spytat jake su tam vyhody anevyhody abs,bo niektori skuseny mi hovoria ze by nechceli abs...
Ja ked som mal motorku, tak som mal par krat krizovu situaciu a mozem povedat, ze ABS-ko ma zachranilo. Stalo sa to na mokrej ceste ked som to klopil a zrazu na cestu vybehol srnec. Keby nebolo ABS, tak by to vyzeralo na poriadnu rekonvalesceciu. Nevyhoda ABS je hlavne jazda na okruhu, ked je niekedy potrebne pri prechadzani zataciek pod driftom dupnut na zadnu brzdu a na moment koleso zablokovat. Ale to je uz vyssia skola jazdectva.
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aprox »

Navyse ak mas trosku viac skusenosti, tak ABS mozes nahradit prerusovanym brzdenim, len na to treba aj skusenosti. Avsak v krizovych situaciach sa moze ABS hodit.
remoreto
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.01.2009 11:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa remoreto »

dakujem pekne ,zajtra sa spytam,bo idem volat predavajucemu ohladom tej fz6,bo viem ze nova uz ma abs automaticky...chel by sm sa sa spytat esce ci je dobra tato motorka konkretna dobra pre zaciatocnika,bo zatiel sm behal len na skutroch,vodicak na velku sm si spravil pred nedavnom a mojmu oku sa strasne zapacila,tak pomali zhanam info...:)
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aprox »

Skus pozriet www.motoride.sk

Tam sa dozvies naozaj vsetko. . .

Na zaciatok s masinou opatrne a s rozumom / urcite teraz hovorim ako Tvoji rodicia/ :d :D :d :D

Vela stastnych kilometrov prajem a uzi slobodu, ktoru moze len motorka poskytnut. . .
auto-dovoz
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 29.12.2006 16:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auto-dovoz »

v decembri sme kupovali celkom novy fazer a nema ABS, ani doteraz ziadne nemali, ABS budu mat tie ktore sa zacnu predavat od aprila 2009. Lepsie su na tom suzuki gsr ktore ABS uz davno maju, no u nas aj tak zvitazila fz6 :2f93:
remoreto
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.01.2009 11:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa remoreto »

che,dakujem...v nedelu idem prenu..:) umna tiez zvytazila
speedmann
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 26.05.2007 09:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa speedmann »

Aprox napísal:
remoreto napísal:dakujem,chcem sa ece spytat jake su tam vyhody anevyhody abs,bo niektori skuseny mi hovoria ze by nechceli abs...
Ja ked som mal motorku, tak som mal par krat krizovu situaciu a mozem povedat, ze ABS-ko ma zachranilo. Stalo sa to na mokrej ceste ked som to klopil a zrazu na cestu vybehol srnec. Keby nebolo ABS, tak by to vyzeralo na poriadnu rekonvalesceciu. Nevyhoda ABS je hlavne jazda na okruhu, ked je niekedy potrebne pri prechadzani zataciek pod driftom dupnut na zadnu brzdu a na moment koleso zablokovat. Ale to je uz vyssia skola jazdectva.
Co tu pises za rozpravky? :2f93: :2f93: :2f93: Kde si videl pod driftom v zakrute slapnut na zadnu brzdu? :3020: :3020: Drift zacinas chytat tesne pred zakrutou musis trafit hranicu, ono sa to tazko popisuje,ale pokusim sa : ides po prednej brzde podradis a potiahnes po plyne, aby si dostal zadne koleso do smyku a potom to len korigujes, aby si nevyrobil "highsider".
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aprox »

speedmann napísal:
Aprox napísal:
remoreto napísal:dakujem,chcem sa ece spytat jake su tam vyhody anevyhody abs,bo niektori skuseny mi hovoria ze by nechceli abs...
Ja ked som mal motorku, tak som mal par krat krizovu situaciu a mozem povedat, ze ABS-ko ma zachranilo. Stalo sa to na mokrej ceste ked som to klopil a zrazu na cestu vybehol srnec. Keby nebolo ABS, tak by to vyzeralo na poriadnu rekonvalesceciu. Nevyhoda ABS je hlavne jazda na okruhu, ked je niekedy potrebne pri prechadzani zataciek pod driftom dupnut na zadnu brzdu a na moment koleso zablokovat. Ale to je uz vyssia skola jazdectva.
Co tu pises za rozpravky? :2f93: :2f93: :2f93: Kde si videl pod driftom v zakrute slapnut na zadnu brzdu? :3020: :3020: Drift zacinas chytat tesne pred zakrutou musis trafit hranicu, ono sa to tazko popisuje,ale pokusim sa : ides po prednej brzde podradis a potiahnes po plyne, aby si dostal zadne koleso do smyku a potom to len korigujes, aby si nevyrobil "highsider".
Ty mas urcite vela driftov za sebou. . . :d :D :d :D
Pred tecnou zakruty dupnem na moment na zadnu brzdu aby som stroj jemne dostal do smyku, podradim a prasknem plyn. . .
Len musis trafit vhodny moment tohto celeho procesu, inak Ti zakruta da PAPAPA. . .
remoreto
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.01.2009 11:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa remoreto »

no tak to kupil teda,je to 2008 a je 57kw bez abs,tak dufam ze sa mi nanej bude dobre zacinat a ze prekvapi ma vykon,bo zatial sm sedel len na motorke v autoskole honda cb500 2002-3rocnik... dufam ze sm nespravil az taku chybu a nekupil si radsej tu 72kw
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných