xsara 97 problémy s centrálom

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

DjPorky
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 16.10.2008 01:51
Zdieľať na Facebook

xsara 97 problémy s centrálom

Príspevok od používateľa DjPorky »

Dobrý deň chcem sa spýtať, mam Xsaru 97 1,4i a teraz sa mi začal drbať centrál keď zamknem s dialkovím ovládačom tak sa hneď otvorí naspäť musím postláčať viackrát aby sa to zavrelo. Kolega ma Xsaru 97 1,8 16V a jemu to tiež robí problém. Všimol som si že keď otváram dvere nesvieti stále kontrolka otvorených dverí. Môže to mat niečo s tým spoločné?
A nechať pred bytovkou otvorene auto ...
Za každú radu diky
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Mam xaru doma a TIPUJEM,ze ti niektory zamok dveri ide z tuha a preto ti to pozamknuti otvori ako ked su zle zavrete dvere.Prekontroluj Zamky.
DjPorky
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 16.10.2008 01:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa DjPorky »

Pozrel som sa na gumenú prechodku čo je na dverách a zelený káblik bol prelomený, ten som opravil a nastriekal som s olejom každé dvere a už to nerobí. Predtým som mal problém s kľučkou, ostala mi v ruke a keď som dával dole tapecírunk tak mi vypadli tiahla z vnútornej kľučky ja som tam ich len dal naspäť ale neviem si som ich dal správne teraz som to dal tak že je to dobre.
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Mne palubny nemeria vonkajsie teplotu na xare,kamaratovi to robilo na peugeote a tiez mal polamane kabliky ,takze na starsich autach bezna porucha-zial napadlo ma to az ked si nato prisiel sam.
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Klaudiu 79 a 61 neregistrovaných