Vzhlad fora / umiestnenie sekcii

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Povazujete nasledovnu zmenu za uzitocnu?

Ano
26
46%
Nie
31
54%
 
Celkom hlasov: 57

Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Ta sekcia s pravidlami a pod. bude aj bez tohto hlasovania...

Zmena struktury ako taka je kvoli tomu, ze ked teraz kliknem na forum, vidim zhluk textu... Nech mi nikto netvrdi, ze sa v tom dokonale vyzna nehovoriac o tom, ked sem niekto pride prvykrat :4012:

Preto navrhujem zoskupenie do nejakych prehladnych, logickych a jasne viditelnych sekcii... Nieco, co bude zastresovat vseobecnu diskusiu o autach, o vsetkom mimo aut a vsetko ostatne... Nie je jednoduchsie hladat v niecom, co je prehladne zoradene narozdiel od toho, ako je to teraz v sekciach nakopenych na sebe?

Pred zalozenim tohto hlasovania som mal diskusiu s troma novsimi uzivatelmi.. "Zmätok" bolo najcastejsie sklonovane slovo, preto tento navrh...

Argumentovat tym, ze kazde normalnejsie forum taketo logicke clenenie ma, nemusim...
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

davam do pozornosti clenenie fora na http://garaz.autorevue.cz/
je to vseobecne forum tak ako to nase, pritom je podla mna strucne, jasne, prehladne, dobre by bolo urobit nieco podobne s tym, ze sa budu respektovat specifika tohto portalu :-)
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Tema "Fabia II" ma 1485 stran :d :D
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

to sa u nas takmer nemoze stat, hentam je proste to povedomie nejake take, ze sa duplicitne temy nezakladaju/zakladaju vo vyrazne mensej miere...

ktovie, do akej miery k tomu prispela prave ta prehladnost fora...
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

PS: K tvojmu navrhu a pre info ostatnym, graficka zmena podla prikladu ktory si uviedol sa neuvazuje... Jedine logicka struktura, grafik nic kreslit nebude ;-)

PS2: Len zdoraznim, ze navrh v zadani tejto temy je NAVRHOM.. Prijimame navrhy na doladenie... To znamena, ze pokial nie, pretoze to ma male pismo, tak to treba napisat, zvacsime.. Pokial nie pretoze.... tak urobime to a to aby..... Mame tyzden na to, aby sa to bud doladilo, alebo uplne zavrhlo...
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

jasne, ani som nemal na mysli, aby sa nieco prekreslovalo :-) len som chcel poukazat na to, ze existuju fora, ktore maju mimoriadne prehladnu strukturu a my by sme sa mohli pokusit sprehladnit tu nasu po ich vzore :-)
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Chlapi, priznajte sa aj vy. Keď ste sa niekde registrovali na forum proste nie na autobazar.eu ale niekde inde potrebovali ste len nejakú radu proste 2-3 odpovede a bolo. Čítali ste nejaké pravidlá a pod? Nie. A keď tak osobne ma odradili tých x slov ktoré som nepotreboval k svôjmu problému čítať. Potreboval som jednoducho napísať a čakať na odpoveď. Určite to niekto podobným spôsobom využíva aj tu. Proste chce radu a koniec nič viac. Preto tie hlavne podmienky prispievania teda aspon pri registracii alebo niekde na začiatku by mali byť max. jednoduché výštižné a nie čítania na pol dňa.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

Marek ma pravdu, zaroven ale za seba poviem, ze ked som mal nejaky problem, spravidla som najprv googlil do blba a riesenie som nasiel s 95%-nou pravdepodobnostou :-) a hlavne kolkokrat aj rychlejsie, pisal som raz na samsung galaxy forum kvoli nejakej somarine, na odpoved cakam doteraz a problem som pritom uz davno vyriesil :-)
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Je to proste ako návod a keď ma ten návod x strán ktoré teoreticky nepotrebujete nebudete ho čítať predsa. Takže kto nema trocha slušnosti a ani si neprečitá nejaké menšie pravidlá tak budú takýto ľudia robiť bordel vždy. A čo sa týka toho delenia osobne by som to nehal tak. Nieje to niečo zle takže ako bolo spomenute kto chce najde...
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

lukas.bubo napísal:Marek ma pravdu, zaroven ale za seba poviem, ze ked som mal nejaky problem, spravidla som najprv googlil do blba a riesenie som nasiel s 95%-nou pravdepodobnostou :-) a hlavne kolkokrat aj rychlejsie, pisal som raz na samsung galaxy forum kvoli nejakej somarine, na odpoved cakam doteraz a problem som pritom uz davno vyriesil :-)
Aj ja mam Galaxy Ace tak vrav čo ti nebolo jasné kľudne aj SS :-) . A čo sa týka gúúglenia áno je to najlepší spôsob no nie vždy sa dá všetko najsť resp. každý problém môže byť iný a nato fóra sú.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

nie vždy sa dá všetko najsť resp. každý problém môže byť iný a nato fóra sú
jasne, aj preto sme tu :-)

http://sgalaxy.cz/forum/sgs3-obecna-dis ... #msg133059

riesil som toto, vidis kolko odpovedi som dostal :d :D
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Hmm. Zaujímavý problém. Neskúsil si inú SIMku? Aby si sa uistil?
kostlivec
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 30.10.2009 17:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kostlivec »

Tak k tým prdelkám,mne sa páčia malé a s veľkými piskami a čo sa týka zmeny stránky tak tú ste už čo len ja viem menili ako sa tu odreagúvam.Môžem povedať že predtým to je cca dva roky do zadu to bolo o veľa lepšie a aj prehľadnejšie,hlavne pravá strana kde sú názvy tém,je to oveľa kratšie od vrchu po spodok a tie staršie stade skorej zmiznú a nehovoriac o tom že ste ešte špekulovali aj o zmene farbi pozadia :41c2:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

lukas.bubo napísal:davam do pozornosti clenenie fora na http://garaz.autorevue.cz/
je to vseobecne forum tak ako to nase, pritom je podla mna strucne, jasne, prehladne, dobre by bolo urobit nieco podobne s tym, ze sa budu respektovat specifika tohto portalu :-)
Štruktúra sa mi tiež páči,viac než tá naša pre jednoduchosť a prehladnosť.Ešte jednu vec vnímam na mnohých fórach ktoré majú vysokú úroveň.Nebazíruje sa na tom aby si ľudia hladali tému kde by pokračovali.
Celkom pokojne dávajú odkazy na výrobky a firmu kde niečo niekomu vedia pomôcť.A budme úprimný,hladá niekto niečo ? Nie ! A dávam mu za pravdu,má problém,konkrétny,prečo má hladať podobný ?! Ak nechce sám od seba,tak prečo to má robiť ?! to je predsa pre ľudí,čo čítajú a zbierajú informácie ...lebo sa im chce hladať informácie. Kto potrebuje radu,nech dostane rýchlu a konkrétnu.Nie sú dva rovnaké prípady,dve identické chyby

Niečo čo sa povedzme nepáči mne na tomto fóre sú tie štyri možnosti hľadania príspevkov.

xx..Dnešné témy ...OK

xx..Témy bez odpovedí....OK ale doporučujem zmazať po siedmom dni ak niet odpovede.

xx..Príspevky od poslednej návštevy.....z touto nie som kamarát.Tu by som radšej videl príspevky tak ako prišli časovo a dátumovo.Od tejto chvíle späť až do aleluja

xx..Vaše príspevky ...zbytočná vec .. zoradenie nie je dátumovo podla dátumu môjho príspevku a tak mi to vôbec nepomôže, kliknutím na vlastné meno ste tam kde treba a ako to vyhovuje.
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

kostlivec napísal:Tak k tým prdelkám,mne sa páčia malé a s veľkými piskami a čo sa týka zmeny stránky tak tú ste už čo len ja viem menili ako sa tu odreagúvam.Môžem povedať že predtým to je cca dva roky do zadu to bolo o veľa lepšie a aj prehľadnejšie,hlavne pravá strana kde sú názvy tém,je to oveľa kratšie od vrchu po spodok a tie staršie stade skorej zmiznú a nehovoriac o tom že ste ešte špekulovali aj o zmene farbi pozadia :41c2:
Nemyslíš starý dizajn ktorý mimochodom vždy funguje?

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní