Vymena dojhmoty vratane spojky (Presov)

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

OKNAplus
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 14.03.2011 18:46
Zdieľať na Facebook

Vymena dojhmoty vratane spojky (Presov)

Príspevok od používateľa OKNAplus »

Dakujem Vam pekne,za info ktore ste napisali v predoslej teme!
Rozhodol som sa vymenit to sramotenie..a tymto Vas prosim o kontakt na fakt sikovneho mechanika .Dakujem
kontakt:
oknaplus@oknaplus.sk 0905 617 486 Presov
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

.....ano ale on ma OCTAVKU II , takze tam ta to vynde maximalne do 450 € ..diely ..... ale bez roboty ..
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

...no lebo mas aj znacku LUK .... ty si daval SACHS ....
andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy.gee »

viem ti poradit dobry servis, ale je to v polsku, cca 20 km od hranice, je to vacsi servis a do motorov a veci okolo toho sa vyznaju .. cena bude urcite lepsia ako na slovensku a verim im, chodim tam ja, otec aj par znamych uz dlhsiu dobu

ak by si chcel kontakt napis mi sukromnu spravu
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

v PO dobrý mechanik nit :-(
luk na superb 96 kw 19 000 Sk aj s robotou
stanno
Príspevky: 475
Dátum registrácie: 15.08.2007 21:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stanno »

Kujon78 napísal:v PO dobrý mechanik nit :-(
luk na superb 96 kw 19 000 Sk aj s robotou
ale je .. a je ich viac.. za kalvariou mas jedneho pana..myslim ze sa vola Baloga, potom na Delni myslim MiniServis.. a potom taky malicky servis v ulicke za mercury marketom ..ale neviem nazov ani kontakt.

Su to vacsinou starsi pani..robia kvalitnu robotu.
horeli
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 14.02.2007 06:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa horeli »

anndy.gee ,aj dôchodok si pôjdete pýtať od poliakov keď tam tvoríte národný dôchodok?
A Ty Okna plus daj na radu chlapcov čo Ti radia slovenských mechanikov.Na pšonkov sa vykašli. :41c2:
zofre78
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 13.09.2007 20:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zofre78 »

horeli napísal:anndy.gee ,aj dôchodok si pôjdete pýtať od poliakov keď tam tvoríte národný dôchodok?
A Ty Okna plus daj na radu chlapcov čo Ti radia slovenských mechanikov.Na pšonkov sa vykašli. :41c2:
Kráásna trefa, plný súhlas...Naftu chodievajte na Ukrajinu kupovať a autá servisujte v Poľsku...Však tá cesta do Poľska vyjde lacnejšie na tej ukrajinskej nafte.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

joj stanko, šicko dobre ši napisal, lem dakus mimo, bo to väčšinu klampiare, taže iba ak by totu dvojhmotu mu trebalo striknuc.

máš to prašť jak uhoď, je ich tu kopec ale zatiaľ žiaden poriadny :-(

Za hypertescom je mechanik, v Kapušanoch je mechanik, na delni, ako je súkromná obchodná akadémia je mechanik, ako kedysi bol darex, sú mechanici, na Širpe sú mechanici až dvaja pri sebe za STK. Na budovateľskej sú mechanici vzadu. V každej džure kde je garáž, tak samý mechanik. Väčšinou to je štýlom, jedno opraví a druhé dodžube :-(
andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy.gee »

horeli napísal:andy.gee ,aj dôchodok si pôjdete pýtať od poliakov keď tam tvoríte národný dôchodok?
A Ty Okna plus daj na radu chlapcov čo Ti radia slovenských mechanikov.Na pšonkov sa vykašli. :41c2:
pozri to je vsetko mile ale nerad sa davam odrbavat servismi
(mam fakt extremne zle skusenosti a neznasam ten typicky pristup .. vymenim jedno za tazke peniaze ale na druhe sa ani nepozriem aj ked je to uz rozobrate a pod.)

ja nepoznam v mojom okoli TAKMER ziaden normalny servis kde si robia za slusne peniaze robotu dobre (aby som bol presny tak nejake dva v pohode by som nasiel, jeden je ok na podvozkove veci a druhy mam zatial odskusany iba na bezne veci okolo auta .. cest vynimkam fakt)

nasim servisom budem prispievat vtedy, ked sa naucia co to pristup k zakaznikovi, serioznost a v neposlednom rade kvalita

netrdim, ze polske servisy su dobre, lepsie alebo horsie .. proste som natrafil po dlhom case na normalny servis, s ktorym mam dobre skusenosti a je mi jedno ci je to poliak madar alebo japonec
Napísať odpoveď

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 48 neregistrovaných