vymahanie poistneho plnenia...

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Janik82
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 12.05.2010 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Janik82 »

Viem o čom hovoriš, v minulosti som mal podobný problem s tou istou poistovnou. Riešit sa to dá sudnou cestou, cez vinníka, ktorého táto poistovna zastupuje a má zaplatit zan skodu. Aj preto sa PZP uzatvára, aby bol vinník krytý v prípade skodovej udalosti.
A rada pre vsetkých do budúcna, nikdy si neuzatvarajte pzp vo wystenrrrote :3020: :3020:
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Dnes po piatich mesiacoch od nehody mi poslai debi...li z Wustenrotu 390 eur za total škodu P 206 naj originál 80000 km... už nemám na nich nervi , bude žalobička...
pete25000
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 27.02.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pete25000 »

pozrite si nasu stranku www.das.sk riesime vsetky mozne problemy s poistovnami... za 50-70e na jedno auto sa to oplati myslim si ze kazdemu. kontakty/bratislavskykraj/farra
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

scorpi4 napísal:poviem Ti to otvorene..

nic si nepomozes, a zbytocne budes platit este aj pravnika...jedine ak Ti napise list za pekne modre oci a skusi im pohrozit sudnym sporom...aj v tom vidim dlhodobu zalezitost..lebo vec je jednoducha..aj poistovne maju pravnikov a budu robit vsetko pre to, aby to proste nevyplatili...
scorpi, Ty si neradil aj Hitlerovi? Prečo by sa mal niekto vzdať len preto, že druhá strana má právnikov? Keby si nevedel, tak poisťovne všetky súdy prehrávajú... Ja sám mám s poisťovňami skóre 5:0. A to som právnika nemal ani raz a ani ja nie som právnik. Hento čo popisuje je klasický poisťovácky odrb, aby nemuseli platiť, po ktorom to tri štvrtiny ľudí vzdajú - a oni presne s týmto rátajú.

Ak ich dá na súd, bez problémov ho vyhrá. On má svedka svojho syna, on má svedka vinníka, on má reláciu od policajtov.

Čo má poisťovňa? Ich osobný názor, že "tak sa to stať nemohlo", lebo sa tak rozhodol nejaký likvidátor od stola, ktorý tam ani nebol? Poisťovňa má hooovno.

Len sa netreba vopred báť. Najhoršia smrť je z vyplašenosti :3035:

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných