VYLEPSENIE?!

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

PatrolGR
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 01.10.2008 18:31
Zdieľať na Facebook

VYLEPSENIE?!

Príspevok od používateľa PatrolGR »

chcel by som apelovat najma na admina, ci by sa nedalo nieco spravit s tym, ze pri zadavani inzeratu je mozne pouzit len jedno telefonne cislo na inzerat. teda aby som to vysvetlil, viem, ze je tam viac volieb napisania cisiel, ale napriklad ja predavam auto sebe, jednemu kamaratovi a druhemu kamaratovi. len ako to spravit, aby na dany inzerat volali aj danej osobe? zatial to riesim tak, ze do popisu auta napisem "VOLAT LEN NA TELEFONNE CISLO ...", ale pride mi to neprakticke.
moj navrh by bol nejaky taky, ze do profilu by sa dalo vlozit viac cisiel, povedzme max.5 a potom pri kazdom zadavani inzeratu si mozem zvolit, ktore cisla chcem zverejnit a ktore nie. to je jedno z rieseni. diky
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

to nie je zlý nápad adminko... :)
napríklad by sa dalo v profile zapísať 5 čísiel a pri inzeráte by bola výberová lišta s týmito číslami alebo zaškrtávacie políčko pri číslach, ktoré sa majú k danému inzerátu zobraziť.
to nie je zlé napríklad ak aj firma predáva viac komodít ako len autá, takže by sa dalo vybrať, že jedno číslo budú volať len na predajcu áut, druhé na predajcu motoriek, tretie na náhradné diely, štrté na nákladné autá... napriklad... :)
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tiež súhlasím aby takéto niečo bolo, lebo občas aj za mnou príde nejaký známy a vtedy prepisujem vlastný profil, lebo registrovať sa tu kôli predaju auta raz za 2-5 rokov je hlúposť a preto je tu aj tolko registrácii , polovica zabudla svoje prihlasovacie mená a registrovali sa znovu... Verím tomu že niektorý tu neboli prihlásení aj viac ako 6 mesiacov...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

hm, viem presne o co vam ide, takyto detail prirobit do systemu by pre mna znamenal prilis vela usilia na to aby som si povedal ze to ma vyznam.
dalej by to spomalovalo predajcov ak by mali este vyberat ktore cisla sa mozu pouzit... nehovorim ze to nejde ale bola by to pekna makacka a nejak na take brblacky neni cas...
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní