Vyhrievané sedačky WJ servis okolie BB

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Tajovcan
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 03.08.2010 22:11
Zdieľať na Facebook

Vyhrievané sedačky WJ servis okolie BB

Príspevok od používateľa Tajovcan »

Ahojte,


mám Jeep Grand Cherokee a nehrejú mi sedačky, len sa rozsvieti kontrolka, keď ich zapnem, ale nehrejú. Dnes som bol u kamaráta mechanika, na rovinu mi povedal, že nie je elektrikár /rieši skôr klampiarčinu/, ale odpojil konektor, ktorý ide do sedačky a premeral to, vraj tam nejde prúd. Možno sa mýli, nevieme...... Viete mi prosím poradiť niekoho v okolí BB, kto by sa na to pozrel? Mám hlavne na mysli chlapa, ktorý koná, nie sľubuje....

Ďakujem
Michal
0915 831 498
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

v Badine som pocul ze je siroko daleko vychyreny autoelektrikar, jednemu chalanovi vyrabal komplet kablovacku zadnej casti vyhoreneho avensisu, Verim tomu ze ho v Badine bude poznat kazdy tak tam zbehni a popytaj sa nanho ak nikoho nenajdes
Latak
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 20.08.2010 11:50
Zdieľať na Facebook

Sedacky

Príspevok od používateľa Latak »

Ak ti nie je daleko na Sliac, tak tam robia do vsetkych aut vyhrievane sedacky, zasivaju ich, takze to pravdepodobne zvladnu. Rys, Druzbacky, autodielnasliac. Na stranke je aj cislo
jeepinka
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 21.08.2008 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jeepinka »

Xeodss
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 23.04.2011 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Xeodss »

Ani mne nehreju na to istom jeepe ale kontrolka svieti. Mozte sem dat aj kontakt?
Tajovcan
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 03.08.2010 22:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tajovcan »

Zdravím páni,

ďakujem za rady, o týždeň sa tomu budem venovať - dám vedieť čo a ako.

Hoj
Andrejjeep
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 15.07.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrejjeep »

Na WJ to nemusí byť len vadou sedačky, občas odídu aj prepínače na vyhrievanie. Zober merák a zisti či do konektora na sedačke ide šťava ak nie je v háji pravdepodobne vypínač vyhrievania, ak ide tak je to už v sedačke.

A veľa zábavi nakoľko sedačku treba rozčaluniť.

A.
Tajovcan
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 03.08.2010 22:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tajovcan »

Ahoj,


Dík za radu, bude to zrejme v tom vypínači, lebo na konektor nejde šťava, teda aspoň tak tvrdí ten môj mechanik, i keď hneď mi povedal, že nie je elektrikár a takéto veci nerobí. No nič, dáme pozrieť odborníkovi, skúsim tie firmy, čo písali chalani hore.

Potom dám vedieť.

Michal
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní