834 398
inzerátov
Pridať inzerát

Výhrev zadného okna,cirkulácia

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Fiat fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
martin2075
Založený: 21 jún 2014
Nabehané: 5 hod 11 min
Predmet: Výhrev zadného okna,cirkulácia PríspevokZaslal: 01.12.2018 20:52   
Zdravím, dnes som si všimol že keď som chcel na fiat stilo zapnúť výhrev zadného okna tak sa proste nič nestalo ani kontrolka nezasvietila že som to zapol, a takisto aj na cirkuláciu, sa nič po stlačení nedeje.A však vypínače svietia takže tam prúd ide.Takisto mám problém s podsvietením panela kúrenia ale to budú asi žiarovky.Alebo to má všetko vplyv a budú to nejaké poistky?Aj keď poistky na vodičovej strane som popozeral.Čo to može byť?Ďakujem.
Citovať
martin cichy
Obľúbený člen - Bawo (91)
Založený: 26 január 2010
Nabehané: 7 dní 2 hod 25 min
PríspevokZaslal: 02.12.2018 10:24   
To ze podsvietenie ide, neznamena, ze vyhrievanie ma stavu. Moze to byt (a aj to bude) iny elektricky okruh.

Pre ohrev zadneho okna v poistkovej skrinke pod palubovkou skontroluj poistku s polohou cislo 40 podla prveho obrazku

https://www.google.sk/amp/s/www.autogenius.info/fiat-stilo-2001-2008-fuse-box-diagram/amp/

Co myslis po cirkulaciou? Ventilator ci klapku pre cirkulaciu vzduchu v kabine / privod vzduchu z vonku?

Poistky premeraj. Oko moze vselico prehliadnut.
Založený: 21 jún 2014
Nabehané: 5 hod 11 min
PríspevokZaslal: 02.12.2018 14:22   
Poistka skontrolovaná, nieje počuť ani ako zopne relé, a tu cirkuláciu myslím vnútorný okruh(hned vedla vyhrevu napravo tlačítko). Po stlačení nehlási ani na jednom ledka že je to zapnuté.
Citovať
martin cichy
Obľúbený člen - Bawo (91)
Založený: 26 január 2010
Nabehané: 7 dní 2 hod 25 min
PríspevokZaslal: 02.12.2018 16:44   
Ak su poistky v poriadku, zober do ruky multimeter a meraj ci mas privod napatia k rele, detto k motorceku klapky. A hladat, kde je problem. Od stola sa to vyriesit neda.

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Fiat fórum