Vydanie duplikatu Nemeckého veľkého Technického Preukazu

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

michalnr
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 22.09.2013 23:15
Zdieľať na Facebook

Vydanie duplikatu Nemeckého veľkého Technického Preukazu

Príspevok od používateľa michalnr »

Zdravím.
Chcem sa s vami poradiť, mám kupovať auto. Je odhlásené v Nemecku ale nemá veľký TP. (už je na SK) Ako postupovať? Rieši to tu niekto na SK? Vydajú mi to aj niekde tu, alebo musím si to ist vybaviť nazad do DE?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A prečo by si to mal riešiť ty? Čo je to za raritka, že musíš mať práve toto problémové, nie je naokolo dosť iných, bezproblémových? :::
michalnr
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 22.09.2013 23:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michalnr »

Otazka neznie ci ho mam kupit alebo nie, ale kto ma stym skusenost. Keby chcem kupit ine tak sa to tu ani nepytam a rovno si kupim ine, nemyslis? :4090:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ľudia sú rôzni...
jozefpinkas
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 06.02.2015 15:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozefpinkas »

Myslis Passat CC za 9200e?Krasne svetla su na nom.
jozefpinkas
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 06.02.2015 15:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozefpinkas »

Ale k veci.Preco sa nespytas predavajuceho kde je velky TP?
Je strateny,neexistuje alebo ako?Od toho sa odvija vsetko ostatne.
michalnr
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 22.09.2013 23:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michalnr »

Pan doniesol auto z DE ale nema velky TP iba maly. Velky stratil alebo mu ho nedali. Predáva to neprihlasene.
jozefpinkas
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 06.02.2015 15:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozefpinkas »

Podstatna otazka:Stratil ho alebo vobec nebol?
michalnr
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 22.09.2013 23:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michalnr »

Tak urcite ten TP niekedy existoval. Aky je rozdiel ak ho doviezol bez neho alebo ho stratil? Pytam sa, lebo sa v tom nevyznam.
rudicar
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 05.05.2007 00:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudicar »

No nesmieš sa hnevať na to že sa chalani tak pýtajú,lebo je to veľmi neštardantné aby som doviezol s D auto a predával by som ho bez veľkého TP. Ak ho stratil mal by všetko vybaviť on a až potom predávať a ak sa mu do toho nechce a preto to dáva asi lacnejšie,môže byť ale aj nemusí byť v tom nejaký problém.A od toho ťa tu niektorý chceli varovať. A dosť na tom záleží prečo ten veľký TP nemá. Je auto v D odhlásené? Nie je to majetok lizingovky a pod. Možno ho naozaj len stratil a to tuším vybavovali aj tu http://www.prevozneznacky.sk/index.php/sk/strata-tp cenu neriešim to je už na Tebe :300f:
michalnr
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 22.09.2013 23:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michalnr »

ja sa nehnevam :) Ale konecne nejaka normalna info. Ja som sa len chcel informovat ako to chodi. Auto mam preverene podla VIN tak nemal by tma byt problem. Hej auto je odhlasene v DE. Diky za info
mensahservice
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 20.07.2013 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mensahservice »

tak tak, nevahaj a kup to :40bd:
tak ako môj kolega dotiahol Ford Fiesta z Nemecka bez velkeho TP a nakoniec sa zistilo, ze je auto uz davno zosrotovane v Dojčlande, tak išlo na súčiatky :4090: :4090:
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Prečo všetci nadávate na vládu??? ved sa pozrite :slovákovi niekto ukáže slučku a on do nej rovno vopchá hlavu.
Len to auto kúp a rezervuj si ďalších 10 tém o tom ako ho dostať na papiere. Už budem ako Cico .
Ludia čo ste naozaj osprosteli ??????????
P.S: v dojčlande by to nikto nevzal ani ako dar.
Len si tu zalistuj a pozri kolko prúserov sa prehnalo slovensko.Ministerstvo predáva auta a polícia ich zabavuje, predávajú sa autá ktoré dala fabrika zošrotovať, predávajú sa vytopené vozy atď. A ty uveríš že niekto STRATÍ velký tp a ani nemá snahu si ho vybaviť. A tú o červenej čiapočke poznáš??? :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Predpokladám,že dovozca tam nebol prvý ani posledný krát,tak si auto uňho zarezervuj a požiadaj ho aby pri ďalšej ceste ten TP vybavil...Tiež jedna z možností...
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

dieta nestastne, daj si rychlo sprchu.... kup si radsej auto bez motora ako bez tp...
[/list]

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných