Výber moto pre začiatok

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

suzuki GS 500F
3
60%
Kawasaki ninja 250r
2
40%
 
Celkom hlasov: 5

ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja tam vidím jednu červenú , ktorá má aj origo zadný blatník, ktorý dá väčšina pacientov dole a potom má mokrý chrbát aj zadok ak je mokro.

Ale odporúčam vyskúšať, lebo ako som písal, ten motor sa chová úplne inak ako klasický 4 valec

Linky by sa sa sem nemali vkladať - je to porušenie pravidiel (možné ohováranie danej ponuky konkurenčným predajcom)
dominika94
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 04.04.2014 13:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dominika94 »

Aha, ďakujem tak aspoň, mail alebo link na fb sem hodiť smiem ?
jozkopu
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 13.05.2014 09:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozkopu »

moze tu aj mne niekto poradit?mam vodicak A2 a teraz otazka...chcem kupit moto/aj tak neviem aku,nevyznam sa/ mam radsej pockat este rok a rozsirit si na neobmedzene A alebo kupit nejaku ktora je vhodna pre moj vodicak?vekovo splnam poziadavky aj na okamzite A len som sa rozhodla najskor robit A2 a teraz lutujem lebo sa mi nechce znovu prejst celym kurzom zo vsetkym vsudy.budem zaciatocnik zabit sa nechcem ale jazdit 50km-h tiez nehodlam a skor asi to bude moto na vylety.ci budu niekedy aj dlhsie to zatial netusim.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Kludne ti stačí aj niečo do 35kW, viac ako 50km/h to pôjde bez problému a tiež viac ako povolujú rýchlostné limity
jozkopu
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 13.05.2014 09:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozkopu »

ivo skusis mi teda poradit nejaku znacku ci typ motorky vhodny pre zaciatocnika a nieco co nebude total na hranie pri mojej vyske 178cm?na com sa da celkom pekne naucit jazdit a asi aj pouzivat dalej?pretoze asi nezbohatnem a na dalsiu moto asi peniaze nebudu.vobec sa nevyznam v motorkach a vobec netusim po com sa mam obzerat len viem ze chopre sami mocnepacia na vzhlad :-)
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Obyčajným naháčom nič nepokazíš, alebo niečo s polokapotou, cestovné enduro. Dôležitý je rozpočet a hlavne to čo ponúka trh, pretože máš obmedzenie na 35kW

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 69 neregistrovaných