VW Transporter 2.5 tdi 2006

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cajo01
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.05.2008 06:32
Zdieľať na Facebook

VW Transporter 2.5 tdi 2006

Príspevok od používateľa cajo01 »

Mam transporter r.v 2006 2.5 tdi niekedy mi ho da do nudzoveho chodu a zacne svietit kontrolka motora niekedy aj zhavenia uz mi aj cistili egr aj turbo a stale to nepomaha poradte
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

a mozno aj zmenit servisakov - ti co ti doteraz cistili EGR aj turbo to maju aj nejako podlozene tou diagnostikou? Lebo len tak naverimboha zacat rozoberat autiak a napriklad este aj dotrtkat turbo ked to proste netreba...

to je sila.

takze, bola doteraz robena nejaka diagnostika ktora preukazala potrebu cistenia EGR a turba? Velmi by som sa cudoval kedze len napriklad na EGR sa dost tazko robi diagnostika...
cajo01
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.05.2008 06:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cajo01 »

neviete mi povedat kde asi v kabelazi bola chyba alebo k comu viedla bola opravena alebo vymena kabelaz
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

cajo bol si s tym vozom na diagnostike? Lebo ked ti cistili turbo... tak museli vediet preco. Alebo mozno aj nevedeli. Totizto ked mas zanesene turbo tak ziadna kontrolka nesvieti cize by som sa mozno podakoval tym ludom ze robili nieco co vobec nebolo treba. Okrem ineho po cisteni turba by sa mala vymenit mazacia trubka ktorou tam ide olej lebo to obcas zvykne robit problemy potom, mal by sa vymenit olej, mali by sa dat nove tesnenia (ked nie tak si rovno koledujes o prieser) - a nehovor mi ze vsetky tieto veci boli spravene.

nemusi to byt preseknuta kabelaz, inak na 2009ke preseknuta kabelaz? to je velmi divne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných