VW Touareg 2019 - night vision kamera

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

tibor.b napísal:bla,bla,bla
Milý Tiborko píšem to sem všetko preto aby si ludia uvedomili, že nie každý je ich fanúšik. :40bd: Tu je to len slovná reakcia, pri Tescu to môže byť ťažné vo dverách. :40bd: Žijeme v kapitalizme a to je systém, kde sa viac boja bohatí - nuž lebo chudoba nemá čo stratiť. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
tibor.b
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 29.11.2009 14:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tibor.b »

Nechaj to na kazdeho posudeni ci je fanusik alebo nieje,ty niesi ziaden guru aby si tu upravoval uvedomelost obcanov
Lebo to ty povies este neznamena ze to aj tak je aj v realnom zivote
Jericho
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 27.09.2006 16:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jericho »

tibor...oco13 je len symptómom chorého myslenia väčšiny...on len reaguje.
všetko so všetkým súvisí, niekedy na zdanlivo technický problém môže pomôcť odpoveď z inej sféry...väčšinou je to o tom, ako si ľudia tie problémy privolajú, či rovno vytvoria sami pre seba.
jojko1001
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 27.01.2008 16:05
Bydlisko: H.O.
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jojko1001 »

mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Myslim, ze dotycny dokaze prepisat to cislo do vyhladavaca (google) a zobrazit, preklikat si vysledky.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg 2019 - night vision kamera

Príspevok od používateľa oco13 »

kristinr napísal:Zdravim vsetkych, obraciam sa na Vas s prosbou o Part number pre kameru nocneho videnia pre aktualny VW Touareg 3.generacie. Zaujimala by ma aj cena, popripade ci je to rovnaka kamera ako sa davala do Audi... Vdaka
Mastik - nedokáže :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

tak bud to mas rozbite ,alebo inak poskodene na poistku,alebo garancku a moja osobna skusenost- mam to v nie jednom aute, nikdy, ale uplne nikdy to nepozeram, je to uplna blbost / nepopisujem, treba vyskusat/, absolutne najsnobskejsia zbytocna vec v aute, len to predvadzam, ked to chce niekto vidiet....
jojko1001
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 27.01.2008 16:05
Bydlisko: H.O.
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jojko1001 »

nechápem načo si niekto kupuje výbavu,ked ju nepoužíva,neviem ako tu funguje vo VW,a MB S clase je to super vec,škoda že sa tu nedá dať foto,alebo video ako sa ide za hmly samozrejme za pomoci aj daľších asistentov.je tam vidieť úplne všetko na vzdialenosť,že ani svetlá
,,led intelligent light,,nedosvietia. toto by mala byť jedna z povinných výbav čo by mala dať únia,nie motory euro 7.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Milý Jojko a keď ťa posadia do Pragy V3S čo potom ? roztrasú sa ti kolienka???? Ako pojdeš v hmle a BEZ ASISTENTOV. Máš asistenta aj na záchode?
Je smutné vidieť akým analfabetom dovolí tento štát sadnúť za volant.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jojko1001
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 27.01.2008 16:05
Bydlisko: H.O.
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jojko1001 »

ked mám asistentov,tak si ich užívam.myslím že splietaš dve na tri,jazdil som aj s Pragou,jazdil som v čsad na iných rachotinách,po prevrate u súkromníka v nemecku ,celé rusko, s humanitárkou aj na vladikavkaz,neskôr v A na buse o normo km ani nebudem písať a teraz...?mám ,,mana ,, a jazdu si vychutnávam,či je to osobák,alebo nákladák,až stráviš toľko času za volantom čo som strávil ja,potom sa vyjadruj.dobré vedieť porovnať autá spred 30rokov a vidieť ako doba pokročila,kedy na trambuse si musel točiť volantom 5-10cm aby to išlo rovno a teraz,pustíš volant a len dávaš bacha aby sa niečo nepotentovalo.hold treba ísť dobou
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vidieť ako doba pokročila, len prečo potom mrtvych na cestách stále pribúda? žeby preto že sa všetci spoliehajú na asistentov?
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jojko1001
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 27.01.2008 16:05
Bydlisko: H.O.
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jojko1001 »

ak by si jazdil po cestách,videl by si prečo,idiotov s telefonmi pred sebou,blinkre? to je dnes skôr rarita,policajti s radarmi mimo obce sa tešia ,ked niekoho namerajú že išiel o desať viac,nieže by kontroľovali blinkre a telefony.blbci idú 75-80 ,lenže toľko idú aj v dedine.dalej alkohol a drogy za volantom,každý víkend čítaš že sa niekto s promile niekde,alebo niekoho ,,dal dole,,občas ked ideš po parkovisku a ,,kuk,,na pneu čo majú obuté a to aj v tejto snehovej dobe,z letných pneu majú celoročné a to s 1-2mm vzorom a o tom že im brzdí jedno,max.dve kolesá na aute,ani nepíšem.a toto sú asistenti tejto doby,ľudia na sk sa vozia na vrakoch,alebo autoškolu ani nevideli
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja tvrdím to isté - presuňte národ do autobusov a vlakov a zachránite stovky životov ročne. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

jojko 1001 ja neberiem nikomu nazor, mozem tu kameru pouzivat denne, ale mne je to ale uplne na nic, absolutne sa neda podla toho jazdit a neviem si predstavit, ze by som neustale mrkal z cesty na kameru a spat... napr. assist. v jazd.pruhoch ma tiez neskutocne obmedzuje, tiez neviem na co to je, ked mam vodicak... to ostatne suhlas - zjazdene gumy na l mm a sliky hned brat technicak, alkohol sa v nasom regione naozaj neda absolutne tolerovat, to keby si povolil 0,3 promile, tak mame ozratych za volantom 10x viac a tiez cakam kedy pani policajti budu sledovat a pokutovat ludi, co idu mimo obce 60-70 a v obci 40-45 a nevadi mu, ze taha za sebou 20 aut, lebo predbiehat sa dnes nikto v autoskole nenauci...autoskoly su dnes drahe, ak by z niektorej viac vyhadzovali, hned by isla do krachu, tak samozrejme su dnes vodicaky z polovice kupene...a mohli by viac pokutovat blinkre a telefonovanie a fajcenie a jedenie za volantom - tupela nevedia jazdit, ale fajci, vola, lize zmrzlinu a pod. ....
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lorak - súhlas s jedným upresnením. Pokuta neodstráni nebezpečného človeka z cesty skôr ublíži jeho rodine.
Treba byť priamy a konkretny - zadržanie VP, tri x a dosť, okrem parkovania za všetko.
Menej vodičov = menšia premávka = lepšia ekologia, zároveň menej mrtvych a zranených. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 60 neregistrovaných