1 012 866
inzerátov
Pridať inzerát

VW Tiguan - automatické jazdné svetlá nefunkčné

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Volkswagen fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
vinnie8
Nová tvár - Trabanto (1)
Založený: 20 september 2008
Nabehané: 1 dní 9 hod 11 min
Predmet: VW Tiguan - automatické jazdné svetlá nefunkčné PríspevokZaslal: 14.07.2017 19:58   
Zdravím páni...mám problém že skoro pri každej jazde zhruba 5 minút po naštartovaní mi vybehne táto hláška...žiarovky som nemenil, začala vyskakovať z ničoho nič...xenony fungujú, žiadna žiarovka nieje nefunkčná..neviem si s tým rady...mal niekto podobný problém ?
Citovať
lubos zimovcak
VIP člen - Veyron (292)
Založený: 19 november 2008
Nabehané: 11 dní 19 hod 0 min
PríspevokZaslal: 15.07.2017 08:37   
nemáš na mysli automatické zapínanie svetiel v tuneli, či pri zotmení , napríklad ?

ked máš aktivovanú funkciu automatického zapinania svetiel pri naštartovaní a jazdíš s rozsvietenými..., tak tá funkcia je deaktivovaná.
ked zájdeš do servisu, tak Ti to môžu pozrieť v menu. ale podľa mna nemáš poruchu. iba je to dovoz z krajiny, kde sa nemusí cez den svietiť.
Citovať
vinnie8
Nová tvár - Trabanto (1)
Založený: 20 september 2008
Nabehané: 1 dní 9 hod 11 min
PríspevokZaslal: 16.07.2017 23:00   
nie nie, presne takto vybehuje tá hláška plus na konci "skontrolujte servisný manuál", v ktorom nič take nieje..auto mám už pol roka a začalo to asi pred tyždňom...
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Volkswagen fórum