VW Sharan - sekundarne sanie vzduchu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

denny666
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 13.04.2012 16:55
Zdieľať na Facebook

VW Sharan - sekundarne sanie vzduchu

Príspevok od používateľa denny666 »

Ahojte všetci,
jedna sa o vw sharan, 2,0 benzin, kod motora ATM, naj. 170 000 km - tachometrových :) r.v. 2003
a teraz k problemu - zacalo mi vyhadzovat chybu sekundarneho sania vzduchu a už to začina byt z mojej strany zúfalstvo
:angr:
počital som o tomto probleme dosť, od zamblendovania az po normalnejsie riešenia, ale neviem sa pohnúť z miesta, vozidlo ide normalne, nespozoroval som nejaký ubytok výkonu, alebo čosi podobne
porobene bolo - vyskusaný ten ventilator /zapína a fúka/, skontrolovana tesnost hadíc, vymenený ventil sekundarneho vedenia vzduchu, predčasom vymenený aj EGR ventil /to bolo pred časom bol vdný/
zavadu /kontrolku/ nahodi ako kedy - niekedy po 3-4 dňoch, inokedy aj po mesiaci
mate nejaké rady - nápady ?
za vsetky rozumne vopred Ďakujem
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

čo presne riešiš ? Otázku si nezadal jasne
denny666
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 13.04.2012 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa denny666 »

riešim to, že sa mi vždy po nejakom čase(nie vždy rovnakom) rozsvieti kontrolka motora a po všetkých hore uvedených opravách mi VAG vypisuje vždy rovnakú vadu.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ked sa rozsvieti kontrolka check motora, tak načitaním diagnostiky sa dá zistiť CHYBA

napíš číslo chyby,presne ČO tam vyhadzuje P 0XXX
denny666
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 13.04.2012 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa denny666 »

napisal som ti SS, ale pre istotu, ak by niekto dalsi mal napad
č.zavady : 16795, alebo aj P0411-35-00--
denny666
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 13.04.2012 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa denny666 »

Riešil som to ešte nejakú dobu a dopatral som sa k jednému článku, kde opisuje že musel dať vyčistiť motor z vnútra a kade čo, už si nespomínam. V podstate som potom už ďalej neriesil, auto chdilo normalne. Doriesil predajom a mám teraz japonca a hlavne kľud ????
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných