VW Sharan - nefuncny central , smerovky a int. svetlo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

racenberg
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 22.04.2007 17:54
Zdieľať na Facebook

VW Sharan - nefuncny central , smerovky a int. svetlo

Príspevok od používateľa racenberg »

Zdravim.Mam scharan 1.9,85kw,2001 dnes mi prestal fungovat central najprv s dialkovym a teraz nefunguje vobec,nefunguju smerovky a interierove svetlo a ked pretocim klucom tak nieco cvaka v poiskovej skrinke. Bol son na Diagnostike a auto sa nechce spojit s PC. PLEAS HELP som v zahranici na tyznovke a v stredu idem domov,bez smeroviem sa neda.
erikfrog
Príspevky: 906
Dátum registrácie: 06.11.2011 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikfrog »

Skontroluj na baterke na minus pole su este dve male kostry hnedej farby ci nie su uvolnene.
Potom skontroluj dverove prechodky najma kufor ci nie su polamane kable a skratuju ti riadiacku.
racenberg
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 22.04.2007 17:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa racenberg »

mal som odpojene vsetky dvere aj tak nic nefunguje
erikfrog
Príspevky: 906
Dátum registrácie: 06.11.2011 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikfrog »

Nie je vylucene ze posla aj riadiacka, je to ta velka krabica kde su poistky, sucastou su aj smerovky aj central.
Doma by som vyskusal druhu jednotku nakolko su k dispozicii pre jednoznacne vylucenie chyby.
Misox27
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 07.04.2011 11:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Misox27 »

Nazdar chlapi, vyriesili ste tento problem ? Moj problem spociva v tom ked stlacim zamknut dvere vodicove sa otvoria ostatne zamknu, ked naopak tak proste naopak reaguju alebo nereaguju vobec tie soferove. Budiky nuluju cize km aj hodiny, vacsinou ostanu zaseknute rucicky akoby auto bolo nastartovaneaked dam do prvej polohy kluc tak pomaly padaju. Diagnostika nereaguje to znamena ze ani mi nesvieti kabel ked pichnem do obd. Zohnal som druhu komfortku nakolko som uz tento isty problem mal na inom sharane a vyriesila to nova komfortka avsak tentokrat nie. Napojim novu aj tak sa nedokazem pripojit na diag. Nejake napady? Prechodky kable vsetko ok
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 39 neregistrovaných