VW Sharan alebo Seat Alhambra?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Ktoré auto?

VW Sharan
9
36%
SEAT Alhambra
7
28%
FORD Galaxy
9
36%
 
Celkom hlasov: 25

gressko
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 02.04.2008 11:57
Zdieľať na Facebook

VW Sharan alebo Seat Alhambra?

Príspevok od používateľa gressko »

Zdravim. Neviete mi niekto poradit. Neviem sa rozhodnut medzi Sharanom a Alhambrou.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tak tak, samozrejme vsetci vidime ze od roku 2006 vyssie zacal ford robit tretiu generaciu galaxy ktora s touto druhou nema nic spolocne.


Gressko, dve otazky:
- ty nie si nahodou sused mojho fotra Vlada?
- v com konkretne si nemozes vybrat medzi sharanom alebo alhambrou, myslim ako co ta zaujalo alebo preco si nemal dojem ze tie auta nie su rovnake?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ja by som si z tých dvoch vybral Galaxy - to isté auto, ale väčšinou o niečo lacnejšie...
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa cubicomp »

cicmanec napísal:Ja by som si z tých dvoch vybral Galaxy - to isté auto, ale väčšinou o niečo lacnejšie...
no a teraz si ho domylil uz uplne :4090:
laura
Príspevky: 1400
Dátum registrácie: 03.03.2005 11:52
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Re: VW Sharan alebo Seat Alhambra?

Príspevok od používateľa laura »

gressko napísal:Zdravim. Neviete mi niekto poradit. Neviem sa rozhodnut medzi Sharanom a Alhambrou.
Tak ako pisu chalani, nie je tam ziadny iny, len esteticky rozdiel.Podsvietenie budikov, pristrojovky, zadne svetla a predne svetlomety, mozno nejaka farba potahovej latky...Koncepcia, motorizacia, ovladace, prevodovky uplne rovnake. Mozny rozdiel: od modelu 2004 ma Sharan tkzv.chrom paket(listy dveri a naraznikov maju chromove vlozky, stresny nosic byva u Highline-ov/Business-lineov chromovy).Maju plastove kryty prahov.U Alhambry som to zaregistroval az od modelu 2006...Tak ako pise niekto vyssie: GALAXY je treti z trojiciek, ale zvycajne byva radovo o 20-30% lacnejsi. Dovod????netusim, mozno len dizajn a znacka???ale je to dtto to iste auto ako predosle dva.
katar
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 08.10.2008 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa katar »

Pozor Pozor!!!
Galaxík má v strede analógové hodiny, to ho asi mýli.
strihni si, a bude to uplne jedno, ktoré ti vynde.
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

mne je ten Galaxy maximálne nesympatický..zelene podsvietenie ako na starých fiatoch, strieborné budíky, analogové hodiny, trapne tvary volantu a tlačítok, atd...
laura
Príspevky: 1400
Dátum registrácie: 03.03.2005 11:52
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laura »

Jednoznacne najviac "vychyteny" je Sharan, aj ja som slintal az som si ho musel kupit, potom nasleduje Alhambra a Galaxik je posledny.Ale je to len vec vkusu s podsvietenim, striebornym stredovym panelom a krytom okolo budikov a nie uplne vkusnymi hodinkami v strede pristrojovky. Ale zase je rozdiel zopar eur, mozno aj okolo 1500-2000 a to je uz na uvazanie...Ja som zastanca Sharana, ale ciste len pre dizajn, tie chromove listy a nosice, zadne okruhle svetla...Inac su to konepcne identicke trojcata...Vela zdaru pri vybere...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

uz som videl aj fesaka co si zadne svetla na galaxy vymenil za sharanovske...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tak za rozdiel v cene sa dá kúpiť volantov a stredových panelov zo Sharana niekoľko keď len o to ide...
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

a aj na tie svetla by urcite ostalo este :4090:
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

:40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: ja len nechápem prečo sme v sekci BMW Ale to je nepodstatné kúpil by som ten ktorý bude za danú cenu v naj stave a verím že to bude Galaxy
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Autor asi počul niečo o trojpísmenkovej skratke, ale namiesto SAG mu napadlo BMW... :d :D
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

ivko, ty si ale detailista :d :D
eEDOo
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 23.04.2008 21:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eEDOo »

ja mam Alhambru - spokojnost :), zobral by som radsej Sharana (asi kvoli tomu modremu podsvieteniu, som si na to zvykol z passata,.... ale to uz som rozesrany,neviem co od dobroty:) ale odporucil by som ti Galaxy.
Ako uz bolo spomenute, je to to iste auto az na par detailov - co je vec vkusu, niekomu sa to moze a niekomu nemusi pacit, a pritom je lacnejsie o 20-30%.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 45 neregistrovaných