VW Sharan 1.9 tdi ´05 - "Motor do dílny"

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

frantata
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 21.07.2005 02:49
Zdieľať na Facebook

VW Sharan 1.9 tdi ´05 - "Motor do dílny"

Príspevok od používateľa frantata »

Zdravim vas,

dnes mi vyhodilo po prejdeni asi 1 km na maxidote tu hlasku z nadpisu " Motor do dílny". Startuje absolutne bez problemov. Po zhasnuti mi preblikava kontrolka zhavenia. Auto nedymi, ma tah, nie su pozorovatelne ziadne zmeny. Co to moze byt ? na www.vw-club.cz som zistil, ze by to mohol byt vadny brzdovy spinac . Dik za odpovede.
VW SHARAN 1.9 TDi, 85 kW, motor AUY, r.v.2005, "najazdene 106 000 km". Auto mam rok a zatial bolo absolutne bez problemov.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

tato kontrolka signalizuje viacero veci, medzi nimi aj tu, co spominas...treba ist na diagnostiku...
petko225
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 17.06.2008 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petko225 »

pozry ci ti svietia brzdove svetla vecsinou to byva to mne to uz spravilo 3x a je to vecsinou tym ked tahas vozik spinac neni stavany na taky odpor
frantata
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 21.07.2005 02:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa frantata »

dakujem za rady.....brzdove svetla fungovali, po 2-3 minutach to prestalo a potom sa opat vyhodil oznam "M...". Dnes rano po nastartovani a vyjdeni pred dom opat hlaska, po rozjazde som tukol rychlo na brzdu a prestala kontrolka zhavenia blikat....az po 20-22 km uz prakticky v meste opat a hlaska a blikanie kontrolky.
A na zaver mi chlapci na diagnostike nasli: chyba sporadicka, vadny brzdovy spinac...hurrrraa. Este raz dik za rady.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 78 neregistrovaných