VW Polo 1,4 6n1 1999

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

embeckar
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 09.03.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

VW Polo 1,4 6n1 1999

Príspevok od používateľa embeckar »

ahojte,
kupil som si auto na behacky do prace a zacalo mi robim nasledovne:
Ak je auto studene, nastartujem a bezi ok a akceleracia ok, ale po zohriati je uz na volnobehu pri pridavani lenive . Dalsi problem je , ze pojdem na cestu a hned pri rozbehu zacne zdochynat
neviem si dat rady , vymenil som Kable, vsetky filtre, sviecky,MAp snimac,halov snimac, ind. cievku, klapku , vstreky , cerpadlo v nadrzi, riadiacu jednotku a vsetky rele

Dakujem za pomoc
didoop
Príspevky: 163
Dátum registrácie: 24.05.2012 19:12
Bydlisko: KE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa didoop »

Prense to iste riesim na Punto II 1.2 8V. Vcera som akurat skusal dat nove kable - stale to iste a skusal som aj menit cievky - bez uspechu. (samozreme sviecky, filtre nove). Hlavne riesim to ze tuknem do plynu na volnobehu a troska sa zakucka + autu akokeby kolisal tah.

Dnes rano presne ako pises - vsetko pekne slo, dokonca ked som tukol do plynu, nic sa nezakuckalo.

Podla mna to bude lambda - vcera po odpojeni stale to iste robila - no zsvietila kontrolka

Predpokladam ze ti nesvieti kontrolka motora ...

Este doplnim ze auto pomerne dost natmavo dymi ked ho turujeme na Neutral + je citit nespaleny benzin takze predpokladam ze bohata zmes.

Dufam ze niekto z expertov potvrdi ze je to lambda, ja som silne prikloneny k nej ...
2022 dacia jogger LPG
2021 kamiq 1.5dsg
2021 TM3LR
2020 e-up
martincichy
Príspevky: 5422
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Sklamem Ta, lambda sonda sa tak neprejavi.

Trhanie motora ma na svedomi v drvivej vacsine zla dodavka paliva alebo problem v zapalovani.

Odvetranie nadrze funguje? Podtlakove hadicky su O.K.?

Pod sanie a skrtiacu klapku boli pouzite nove tesnenia? Da sa stopercentne vylucit prisavanie falosneho vzduchu?
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

didoop napísal:Prense to iste riesim na Punto II 1.2 8V. Vcera som akurat skusal dat nove kable - stale to iste a skusal som aj menit cievky - bez uspechu. (samozreme sviecky, filtre nove). Hlavne riesim to ze tuknem do plynu na volnobehu a troska sa zakucka + autu akokeby kolisal tah.

Dnes rano presne ako pises - vsetko pekne slo, dokonca ked som tukol do plynu, nic sa nezakuckalo.

Podla mna to bude lambda - vcera po odpojeni stale to iste robila - no zsvietila kontrolka

Predpokladam ze ti nesvieti kontrolka motora ...

Este doplnim ze auto pomerne dost natmavo dymi ked ho turujeme na Neutral + je citit nespaleny benzin takze predpokladam ze bohata zmes.

Dufam ze niekto z expertov potvrdi ze je to lambda, ja som silne prikloneny k nej ...
- punto II 8v má chronický problém s RJ - pozrel by som sa týmto smerom plus pozrieť na škrtiacu klapku.
embeckar
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 09.03.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa embeckar »

Skuste sa povenovat moje teme, pretoze si neviem dat rady
dakujem za kazdu pomoc


Predmet: VW Polo 1,4 6n1 1999 PríspevokZaslal: 12 december 2018 21:34
ahojte,
kupil som si auto na behacky do prace a zacalo mi robim nasledovne:
Ak je auto studene, nastartujem a bezi ok a akceleracia ok, ale po zohriati je uz na volnobehu pri pridavani lenive . Dalsi problem je , ze pojdem na cestu a hned pri rozbehu zacne zdochynat
neviem si dat rady , vymenil som Kable, vsetky filtre, sviecky,MAp snimac,halov snimac, ind. cievku, klapku , vstreky , cerpadlo v nadrzi, riadiacu jednotku a vsetky rele

Dakujem za pomoc
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: juro175 a 34 neregistrovaných