VW Polo 1.4 benzin 74 kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

steryk14@azet.sk
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.09.2015 18:38
Zdieľať na Facebook

VW Polo 1.4 benzin 74 kw

Príspevok od používateľa steryk14@azet.sk »

Zdravin..mam Wolkswagen polo 1.4 benzin 74kw a mam taky problem že, sadol som do auta nastartoval som ho pekne mi klepal a za paru minut mi zacalo sťahovať radio sa stracal zvuk a auto vyplo zdochlo....isiel som ho znova natočiť a uz ani nepretocil bol uvolneni mínusovi kontakt na baterii som ho pritiahol auto pretocilo ale ne naštartovalo bude to len baterka?...poraďte mi co to moze byť
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ani srnka netusi. Skus prehodit baterku alebo prepojit kable z druheho auta a uvidis
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

No je dosť možné že baterka je KO lebo je vybitá nakoľko tým že mala blbý kontakt sa nenabíjala .A teda preto ten problém, treba pri takýchto závadách kúpiť multimeter a naučiť sa merať aspoň základ a teda napätia.
billyil
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 06.02.2012 12:24
Bydlisko: Ilava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa billyil »

Tiež si myslím, že to nebude tým kontaktom. Pokiaľ je zlý kontakt, tak prvá vec, ako sa to prejaví je to, že nenaštartuješ. Štartér berie z baterky veľa.
Dobi baterku, dotiahni kontakty a zmeraj napätie na baterke v kľude a po naštartovaní. Musí tam byť rozdiel, aspoň 1 volt. Ak tam rozdiel nebude, tak nedobíja.
Ja mám tiež v aute dorobený digitálny voltmeter a z času na čas čeknem stav baterky pred štartom a počas jazdy.
VW Golf VII 1,6 TDI BMT 81kW
VW Touran 1,6 MPI 75kW LPG
VW Polo 1,4 16V 55kW LPG
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných