VW Phaeton

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

chlapci, kde je v tom aute taky spotrebic...ak je tam novy akumulator, tak je to obrovska strata, az na urovni prebijania na kostru niekde priamo od akumulatora, samozrejme cez nieco, co prehrdzavelo a pod. ....ved to auto je cele z ocele, nie hlinik... mam vacsie auta a vsetky dvoj a trojbaterky s konfortkou su stale pod napatim, cize tu vacsiu baterku vybijaju stale, ale priemerne normalne vydrzi 3-4 týždne a nie ze za dva dni takmer na nulu....najprv premerat a ukazat autoelektrikarovi. Milan a nemas nahodou na mysli, ze by to mohol dat urcitemu p.Sabovi na opravu???
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ak myslíš Romana pokojne aj jemu,patrí k tomu cennému a dobrému v elektronike.Jediný problém čaká sa šialené časy lebo to tam vždy vyzeralo ako v autobazáre.Ale mne vyriešil zatiaľ všetko.Tu je to trochu zložitejšie,lebo Phaeton má obrovskú can bus sieť,takže kto v tej komunikácii nie je doma nech ide radšej hneď bokom kým nevyrobí násobne väčší problém.Myslím že málokto si sieť Phaetona vie vôbec predstaviť,snáď ešte aj A8 je jednoduchšia
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

ano myslel som priamo Romana, je to dost vysoky level autoelektrikara /a to teda robi aj viac, nie len elektro/ a naozaj cakacia doba 3-8 tyzdnov nie je ziadna vzacnost, ale ked sa ten zahryzne do problemu, tak ide ako pila...a ten dvor ma stale naozaj ako autobazar plny...v tom Phaetone, uz som sa s tym niekde stretol, ze je tusim cez 3,5km kablov....
Vladimir golej
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 13.01.2021 18:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vladimir golej »

Auto som už zaviezol autoelektrikarovi...keď bude chyba nájdená a odstranena napíšem
Vladimir golej
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 13.01.2021 18:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vladimir golej »

Caute, musím vám povedať že už dva týždne mam toho phaetona u mechanika elektrikára....a ešte neprišiel nato čo tu veľkú baterku vybija poodpajal všetko možné a vybija ju stale
Vladimir golej
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 13.01.2021 18:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vladimir golej »

Čo tam môže ešte byt ?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Vlado tazko ti mi vymenujeme vsetky moznosti ked clovek dva tyzdne maka na masine ktoru ma doma - a nevie. My na dialku vediet nemozeme.

Nieco sa neuspi, poistiek je tam konecne mnozstvo takze proste merat jednu za druhou. Martin co ti odpisal na prvej strane mal problem so zamkom v dverach, to ale nemusi byt tvoj pripad.


Inak s prepacenim : mal by si vymenit "elektrikara".
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
Vladimir golej
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 13.01.2021 18:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vladimir golej »

No pokiaľ ten problém nevyrieši tak budem zháňať dslej niekoho iného...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

A potom ešte iného a ešte iného, až skončíš pred bránou Mochoviec. Určite je na slovensku viacero elektrikárov čo by to zvládli, ale neverím, že by sa toho niekto chytil. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Pesimisti, aspoň majiteľ je optimista. Sorry covid karanténa 21 deň, už mi to dáva na hlavičku :40bd:
Vladimir golej
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 13.01.2021 18:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vladimir golej »

Problém môjho phaetona sa našiel po piatych týždňoch čo mu vybijalo batériu.....cely problém robil bufik bol vadny bral veľké napätie privodne káble doného sa dlhšiu dobu prehrievali a potom sa stavili sa a spojili sa dokopy tým pádom boli v skrave a vybijalo bateriu
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

bravo !

poznamka : nebral velke napatie, napatie moze brat len presne take (a ziadne ine) ake tam je.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Vladimir golej napísal:a potom sa stavili sa a spojili sa dokopy
A poistky na to spojenie kablov co hovorili ? :40bd:
Vladimir golej
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 13.01.2021 18:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vladimir golej »

Ja vôbec neviem či ten bufik ma niake poistky to neni z mojej hlavy ja len sem píšem čo mi povedal ten mechanik ktorý mi vyriešil ten problém...
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Ja len ze sa spiekli kable,nastaval skrat a poistky ktore ma aj bufik a su tam presne koli takemuto problemu to vydrzali.Tam mas aj urcite velmi kvalitne poistky.A cest mechanikovi co na to prisiel :300f:

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: pepsocar a 18 neregistrovaných