VW Phaeton 5.0 V10 TDI 4Motion limuzína, 4x4,

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nanomed55
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 08.03.2012 00:46
Zdieľať na Facebook

VW Phaeton 5.0 V10 TDI 4Motion limuzína, 4x4,

Príspevok od používateľa nanomed55 »

mam otazku kto ma skusenosti s tymto autom VOLKSWAGEN Phaeton 5.0 V10 TDI 4Motion , limuzína, 4x4, A6 a s vzduchovym podvozkom u tohto auta auto ma 160 000 km a chcem ho kupit .poradte mi a podelte sa o nazor .dakujem popripade na moj mail odkaz@pobox.sk budem velmi rad toto auto je moj sen...
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Za koľko?
nanomed55
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 08.03.2012 00:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nanomed55 »

okolo 12 000 eur
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Nuž... A je dovezené, alebo kupované v SR? R.v.?
nanomed55
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 08.03.2012 00:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nanomed55 »

dovoz D 2005 .je to krasavec a ten interier nemam slov
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

No.. Snažím sa nejak v tom zorientovať, pretože veľa takýchto luxusných áut dovezených je stočených o kvantum km a cena 12 tisíc pri 160tisíc km a toho roku výroby sa mi zdá až podozrivo dobrá. Ak je to čerstvý dovoz, oni ho museli kúpiť za 10 a menej, aby sa im to oplatilo a 10 a menej majú stvrť a viac milióna km.

Možno sa mýlim, ale, vždy je tam ale.

Pozeraj sa techn. stav auta, km sú podstatné len z hľadiska ceny a na tom podvodníci zarábajú jedna radosť.
nanomed55
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 08.03.2012 00:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nanomed55 »

no stav ze je perfektny u tohto auta chystam sa ho pozriet osobne ale mna zaujimala otazka co sa tyka vzduchoveho podvozku aka je udrzba a aku ma zivotnost .a naklady na napravu vymena oleja a tak okolo toho. a mam este otazku co mi zisti kontrola originality ??/ ci zisti aj stocene kilometre ??
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

KO nezistuje km, len opise stav na ciselniku..zistuje pozmenovanie identifikatorov auta..


mna zarazila veta "vyzera perfektne" a nasledne "chystam sa ho pozriet"..

cize si to auto este ani nevidel predpokladam..

a nechcem byt zly, ale taketo auta sa nekupuju na cca 30 tis km rocny nabeh..cim netvrdim, ze sa to nemoze stat, ale dost by som nad tym premyslal..

a co sa tyka vzduchoveho podvozku, ten Ti najlepsie ukaze, kolko ma auto km, kedze pri urcitom najazde treba menit regulatory zdvihu, ci ako sa to vola, pripadne cele mechy..proste vzduchove podvozky su genialna vec, ale pruserova..
oprava alebo teda repas napravy je polozka vo vyske cca 1200 eur, ale to sa da riesit aj opravou a vymenou silentov na povodnej naprave, co vyjde vyrazne menej..
PatrolGR
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 01.10.2008 18:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PatrolGR »

Motor 5.0 TDI je znamy, ze nepatri medzi najkvalitnejsie. Je to vlastne akoby 2x 2,5 TDI, aspon co som cital.

Vzduchovy podvozok, ako napisal Scorpi, super vec, ale ked zacne odchadzat, budes mat tazke zaspavanie.

Inak, k tym kilometrom, tiez by som 2x neveril. Urcite treba prezriet servisku a pripadne to preverit v danom servise, ci kilometre sedia.


Na zaver len taka uvaha, ze preco ludia kupuju starsie auta za tolko penazi a pri takych vysokych servisnych nakladoch?! Kamarat predaval dovoz Citroen C5, 2010 rok, model Exclusive a tam bola taka vybava, ze sa mu rovnala jedine ALPINA BMW 7, co chvilu mal! V tom Citroene dokonca aj zadne bocne zaclonky boli elektricke, vsetko v elektrike, akurat manual... a cena okolo 10-11 tisic. Takze nechapem zmyslaniu nakupcov Phaetonov, BMW 7 rok 2002-2005...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24899
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nezabudni že tu platí bez zbytku porekadlo o opici a banánoch. Všetky diely budeš kupovať buď jazdené alebo originály,a ľutovať Ťa nebude žiadna dielňa to si musíš všetko uvážiť..Takže musíš kupiť dobrý základ.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Auto super ale nie stym motorom na svoj obsah a spotrebu biedny vykon , kazovy , velka spotreba oleja celkovo nevydareny motor pochod po nete a docitas sa viac tomu motoru by som sa z daleka vyhol
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

PatrolGR - este chcem zareagovat na tvoj prispevok ono mas pravdu lenze kupit francuza s takou bohatou el. vybavou je tiez samovrazda citron kazove auta jak hovado a hlavne ta ich elek. cast tak preto radsej starsiu Bmw 7 ako novy C5 ja by som bral tiez radsej tu 7 radu
martino611
Príspevky: 562
Dátum registrácie: 14.11.2007 16:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martino611 »

to auto bude bezodna studna, do ktorej sa budu sypat peniaze az kym sa ho nezbavis.
milkoTT
Príspevky: 438
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

Nekupuj. 160000 km to auto mohlo spravit v DE tak za 2 roky. Teda si vyrataj kolko ich ma za 6 rokov prevadzky. Ano to auto pojde, aj bude pekne, ale natlačis do neho vela penazi na bežnu udržbu a na prvotne opravy ktore budes chciet na tom urobit. Ale ked na to mas a pači sa Ti to tak si ho kup.
adrian175
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 01.11.2011 23:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adrian175 »

Kamarat ho ma.Je to pohodlne auto niekdo dokonca tvrdi ze pohodlnejsie ako audi a8. Vykon na ten obsah ziadny zazrak, zato spotreba dialky kludna jazda 10l, mesto aj 15l.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných