VW Passat - zvolávacia akcia 23H9 - vstreky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sekerak
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 24.03.2009 20:13
Zdieľať na Facebook

VW Passat - zvolávacia akcia 23H9 - vstreky

Príspevok od používateľa sekerak »

Ľudia zdravím, chcem Vám oznámiť že VW vyhlásil zvolávačku 23H9 na Passat. Výmenu vstrekov v motoroch BKP a asi BMR skúste sa infomovať v servise VW či sa to týka aj Vás. Ak áno vymenia Vám ich grátis. Pre info. pripravte si VIN.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

velmi dolezita informacia - passatisti zistite si o co konkretne ide, pevne dufam ze to nebude len pre auta do 25.000km :)

Dajte hlavy dohromady, z tohoto mozete len ziskat. Mnohi z vas ma poznaju ako slusneho rypala do VW technologii prave kvoli ich "nadmernej spolahlivosti" a cenovke - tentokrat absolutne klobuk dole pred firmou, takto sa ma spravat k zakaznikom !!!!

i ked neviem o co presne ide a zrejme tam bude nejaky chytak.
sekerak
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 24.03.2009 20:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sekerak »

Neviem kde je chyták ale v kilometroch to nieje. Ja nie som zákazníkom autorizovaného sevisu. Voz mám dovezený, 238000km, bol som tam 1.krát, len tak som si nechal spraviť diagnostiku za 20e, otvorili zákazku, zistili že na moje auto je zvolávačka tak mi ju ponúkli. Auto tam bolo 2dni najprv zistili či vstreky ktoré mám v motore spadajú do akcie a či môžu meniť všetky(či už náhodou nejaký nebol menený),objednali komplet matroš (4ks vstrekov a kabeláž atď.)nalepili nálepku do kufru, dali štempel do servisky a popriali veľa šťastných km. Bolo mi vysvetlené že ak by to nevykonali mali by problém u importéra. :300f:
rendula
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 08.12.2012 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rendula »

Platí to pri autách ktoré boli servisované iba v origo.servisoch?, ja mám passat rv.2005 servis iba prvé dva roky IMPE BA.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

zbytocne sa pytas nas - pytaj sa predsa v autorizovanom servise !! My to tu nevieme, oni to MUSIA vediet.

A aj tak pohoris, schvalne nam sem potom napis aky strasne prekvapeny hlas si na druhej strane pocul.

Viete co ma serie ? TAKATO DOLEZITA TEMA, MEGADRAHE OPRAVY NA PASSATOCH, NIC, ZIADNY OHLAS. ZIADNY USPECH.

Ludia nemaju passaty ? Nechcu si nechat zadarmo vymenit vstrekovace ? Nemaju zaujem o tom rozpravat ?

Co ste sa uz vsetci zblaznili ?
rendula
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 08.12.2012 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rendula »

Zajtra tam volám isto dám vedieť!
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

Tie vstreky sa kazia asi tým, ktorí passaty nemajú iba kolo nich točia, keď žiadny ohlas lol
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

zrejme je to tak ako hovoris - a prave z toho isteho dovodu sa robia repasy vstrekov 2.0tdi najcastejsie na svete a ponuka ich viacmenej kazda firma okolo chiptuningu napriklad aj tri najznamejsie / najvacsie slovenske co som si teraz narychlo pozrel.
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

no je ich dosť ktorí ich majú asi KO alebo budú mať, lebo google ich dohľadáva.
rendula
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 08.12.2012 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rendula »

Nazdar,tak dnes som volal ohľadne tej zvolavačky vstrekov,presne tak som pochodil ako písal turbo ,že či si robím s nich srandu že kde som to počul to by ma ani tak nenaštvalo ,ale zistil som že moje auto tam nebolo ani servisované,ale podla servisnej knižky mám všetky zápisy a úkony orazené ,teraz si ma prehadzuju ako horuci zemiak.
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

Pici zase tá falošná SK.
sekerak
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 24.03.2009 20:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sekerak »

Rendula, objednaj sa do tohto servisu "na diagnostiku po kúpe vozidla" im to systém vyhodí že spadáš do zvolávacej akcie a ak ti ju neponúknu vykonať hneď, tak ťa budú volať sami aby si prišiel na kontrolu lebo ich kontroluje importér či nemajú vozidlá po návšteve servisu s otvorenou akciou. Mne to vysvetlil prijímaci technik že môžu mať z toho nejaké postihy. Ak by sa ti to nedarilo, nechaj kontakt, ozvem sa tomu ktorý to robil pre mňa. Šak ak by to vyšlo tak sa oplatí aj trochu previesť po Slovensku.
diablo111
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.03.2011 09:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa diablo111 »

Treba osloviť priamo garančného technika´v niektorom autorizovanom servise, ani mnohý zamestnanci týchto servisov o tejto akcii netušia + nenechať sa odbyť.
Podľa VIN zistia, či auto spadá do akcie (nezáleží na KM ani servise v autorizáku) a potom musia ešte fyzicky pozrieť, či sú na aute vstrekovače, ktoré podliehajú akcii. Všetko bezplatné, aj ak nepodliehajú. Ak áno, tak výmena aj s lištou grátis.
rendula
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 08.12.2012 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rendula »

Nazdar až dnes som sa k tomu dopracoval že moje auto patri do zvolávačky,takže v stredu som objednaný do Galimexu,aj keď sa toho bojím,aby nešlo horšie ako pred výmenou lebo zatial nemám s ním problém.Ďakujem pán Sekerak že ste to dali na fórum pomôže to veľa vlastníkom VW.
rendula
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 08.12.2012 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rendula »

Nazdar,tak po 5 dňoch auto z Galimexu doma vstreky aj zväzok vymenení akurát si to odniesli cvoky na hadičkách a 0,4dcl oleja,však ostatné bolo zadarmo, čo už len aby to bolo dobré spravené a vymenené čo ma byť ,komponentný vravia že je problém už s dodavanním vstrekov pre veľký záujem ,asi všetkým nevymenia mali by ste sa ponahlať toť vsjo.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných