VW Passat - po otvoreni dveri nejde osvetlenie interieru

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

9amigo9
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 28.07.2011 17:05
Zdieľať na Facebook

VW Passat - po otvoreni dveri nejde osvetlenie interieru

Príspevok od používateľa 9amigo9 »

nazdar potreboval by som poradit naposledy ked sa zatvorili spolujazdcove dvere tak mi ostalo na palubnom počitači svietit že su otvorene nechcelo to zhasnut ked som vypol auto a znova naštartoval tak to na palubnou už nesvietilo lenže odvtedy mi neukazuje žiadne ine dvere že su otvorene nefunguje mi vnutorne osvetlenie pri otvoreni hociktorych dverach ani ked ho zapnem manualne dalej mi nefunguju okna a ani kufor sa mi neotvara pri odomknuti auta musim manualne s klučom nemate s tym niekto nejaku skusenost čo može byt chyba jedna sa o vw passat b5,5 mam v nom meta system dakujem za rady
creative.bb
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 02.01.2011 12:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa creative.bb »

Pozrel by som najskor ci nie su polamane kable v gumovej prechodke az potom ta diag ci neodisla RJ.
9amigo9
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 28.07.2011 17:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 9amigo9 »

takže asi to bude ta komfortna jednotka lebo som bol na diagnostike a nechcelo sa snou ani spojit
sido-tuni
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 10.04.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sido-tuni »

Moze to robit aj mikrospinac v zamku ale aby odisli naraz vsetky asi nie...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ano ako píše cviro,RJ občas umrie,ale je to značne menej pravdepodobné než iná príčina.Vidím čo má cviro otvorené za program,to áno je možnosť ísť do velkej hĺbky problému.Jedine čo treba mať,je spústa času pretože tým obrovským možnostiam zodpovedá aj čas strávený pred obrazovkou a znalosť.
Aj dnes sa stane že sa niekde v prechodke čosi tosi preruší,ale čas kedy sa automaticky hladala tak chyba sú dávno preč,a veci fungujú trocha inak.
9amigo9
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 28.07.2011 17:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 9amigo9 »

takže po rozobrati vyzera byt komfortna jednotka ako nova žiadne stopy po vode nič takže neviem či ju mam vymenit alebo je chyba niekde inde
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných