VW Passat - navigácia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hanyy
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30.10.2016 19:11
Zdieľať na Facebook

VW Passat - navigácia

Príspevok od používateľa hanyy »

ahojte,chcem vas poprosiť o radu,kedže sa v tomto moc nevyznám. kupila som si auto v NL a navigácia je stará( nenachádza sa tam SR) a nemožem ju používat,viete mi prosím poradiť ako ju možem aktualizovať?
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

Najjednoduchsie skocit do servisu a kupit disk s mapami za nejakych 120evri, ak si dobre pamatam.
janov5
Príspevky: 150
Dátum registrácie: 16.03.2009 16:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janov5 »

no to isto 120 euri...najdem forum na vw a hladam, napalim a mam to za 2-3 hodiny namahy , neviem ako vw ale cesta vzdy existuje
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

Tak tak ukradnut a este sa tym aj chvalit;-)
Ked kradnem aspon cusim:p
janov5
Príspevky: 150
Dátum registrácie: 16.03.2009 16:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janov5 »

elauato

boli to, alebo ako sa to prejavuje?
tudzo
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 01.04.2009 13:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tudzo »

janov5 : Poctivosť nebolí, skôr naopak. Ale sme na SVK, tu to je normálne, že?
janov5
Príspevky: 150
Dátum registrácie: 16.03.2009 16:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janov5 »

of course, ja len by som rad videl ako ste tu vsetci poctiví...neda mi nenapisat o tom ze mapy su pre niektore navi zadara co znamena podklady pre aktualizacie vedia byt aj zadara...niektore automobilky to vedia spravit..ak niektora ma potrebu stale ojebavat zakaznika a vytahovat z neho tazko vyrobene peniaze na svk a ovecky tupo platia cim davaju najavo ze aj aktualizacia software rj ktora vybehla do seriovej vyroby s chybou sa ta preplatit u zakaznika tak si platte...ja uz davno nepracujem na sk ani za sk peniaz ale aj tak ma nikto nepresvedci podporovat nieco co niekde vie byt zadara, to neratam cracky a blbosti, iba navi ktoru si kupis a mas aktualizacie zadara...
tudzo
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 01.04.2009 13:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tudzo »

To, že automobilky nevedia čo pýtať za navi, s tým sa plne stotožňujem. Aj odo mňa chceli v Honde 700€ za navi a to už mám tú ich srandu s veľkým displejom. Tak som kúpil od ruky 6 palcový Huawei za 50€ + Sygic za 19,90€ s doživotnými aktualizáciami máp (700€ vs 70€). Takže sa to dá aj legálne a lacno ak sa chce.
kolobezka
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 09.04.2009 08:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kolobezka »

mapy pre vw uz by nemali byt na cd/dvd, ale vsetko na sd-karte... posledne mapy na cd su z 2012... najnovsia ochrana sparuje danu sd kartu s riadiacou jednotkou a dana sd karta sa uz neda pouzit v inom aute/navigacii... ja len, aby ta niekto nepresviedcal, ze ti napali najnovsie mapy za 15€... (ak sa to uz zmenilo, vopred sa ospravedlnujem, naposledy som to pozeral rok dozadu pre rns315)
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

tento rok som kupoval na firemné cc a bolo na dvd.
to jano: a niekto ťa núti kupovť autá, kde sa platí za navi, aby si ju potom musel kradnúť?:-)))
Inak neviem u ktorej značky sú aktualizácie zadara, v lexuse platím za aktualizácie, v audi som tiež, vo volve detto, v koncerne či opli tak isto.
Samozrejme je možné si kúpiť externú navi aj s doživotnými aktualizáciami, každému podľa chuti.
Kolega hore sa pýtal ako najjednoduchšie prísť k mapám, tak som mu poradil najjednoduchšie a legálne riešenie, keďže sám uviedol, že sa v problematike absolútne nevyzná;-) Tak si rád pozriem, ako si človek neznalý zaktualizuje mapy niekde z netu:-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných