VW Passat - klepanie pri nerovnostiach

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
samaell
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 16.07.2022 11:32
Zdieľať na Facebook

VW Passat - klepanie pri nerovnostiach

Príspevok od používateľa samaell »

Zdravím, mám auto vw passat b5.5 1.9 tdi combi. Mám problém ohľadom búchania v náprave na ľavej strane auta vpredu. Vždy ked prejdem cez nejaký hrb alebo nerovnosť tak to klepne ale keď brzdím nič nebúcha. Neviem čím by to už mohlo byť skontroloval som si brzdy sú dobre dotiahnuté a aj pružina brzdového strmeňa tam drží tak neviem. Ak niekto má nejakú radu/skúsenosť budem rád.
Vopred ďakujem.. . . . :)
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Klepanie pri nerovnostiach vw passat b5.5

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tyčka stabilizátora v lepšom prípade...
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat - klepanie pri nerovnostiach

Príspevok od používateľa seven549 »

pokial si skontroloval vsetko aj tie tycky stabilizatora tak brzdove dosky ti klepu.treba nimi pohybat a bude to pocut.ja vezmem kladivo vytocim kolesa a bucham na pneumatiku po dezene.taku vec to odhali hned.
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat - klepanie pri nerovnostiach

Príspevok od používateľa jaster-83 »

B5.5 / superb / a4 tej doby maju napravu kde je asi 5 ramien na kazdej strane, to nieje moc naprava na nase cesty a ked odide nahrady za moc nestoja. Original je drahy, menit sa tiez nikomu nechce vsetko a ked sa to aj vymeni treba vediet ako to podotahovat aby to nebolo po 10tis km horsie ako predtym, tak isto to moze robit tlmic, horne ulozenie
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 41 neregistrovaných