VW Passat CC - kontrolka motora + automat prevodovka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

123rastoo
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.12.2016 15:30
Zdieľať na Facebook

VW Passat CC - kontrolka motora + automat prevodovka

Príspevok od používateľa 123rastoo »

Prosim o radu
Za posledny den sa mi stalo niekolko zvlastnych veci
Vcera mi neslo dobre otvorit auto tak som vymenil baterku v kluci ale ajtak nic moc nekedy aj na 5x a to stojim pri aute
Dnes som nastartoval a vyhodilo mi chyba ACC a nesiel mi tempomat zaradil som Dcko a putil brzdu a auto sa nejako rychlo pohlo nie ako vzdy ze pomaly sa pohne ale tentokrat ako keby rychlejsie po auto preradili z 1-2 ale na 3ku mi uz nepreradilo tak som vypol motor znova nastartoval a napisalo znova chyba ACC tak som ACC vypol pohodlnsa a znova len 1-2 3ku uz nie a nasledne vyhodilo kontrolku motora.
Passat cc 1.8 tsi
koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koumi »

Podľa mňa to nebude nič strašné, ale na 90% baterka KO. Neviem či to má jednu alebo dve batérie, ale signalizuje to slabé napätie... preto nejdú komfortné funkcie ako ACC a prevodovka sa dáva do núdzového režimu... premeranie batérie a diagnostika povedia viac... mal som to isté na Mercedese, po výmene akumulátora všetko OK
danco110
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 17.07.2010 12:19
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa danco110 »

Cc ma start stop system podla toho kupuj aj baterku. Po vymene samozrejme nakodovat cez diagnostiku.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

lubos zimovcak napísal:ak je to naozaj baterkou, tak je to ZVRATENOSŤ !!!! od výrobcu.
nejde iba nutnosť meniť baterku v servise a nakodovať ju, detto ako v BMW..., os r al by to pes, ale teraz, keby si bol niekde s deťmi 1.000 km od domova, stane sa Ti to v piatok večer, alebo pred cestou..., tak si normálne v ri ti.

neskutočné, ked už aj obyčajnú výmenu baterky musíme riešiť cez diagnostiku !!!

nehovoriac o tom, že by sa mala stíhať dobíjať počas jazdy...

Ĺubo nechci vedieť čo to je cez telefon navigovať niekoho čo je tých tisíc km od domu a stojí pri nádhernom aute ako Drbošova sirota,decká pod dážnikom a ...
Minuty bežia,hrozí vybitie baterky v tel. to sú pravé hororové scény.A potom nech ťa nenapadne kacírska myšlienka - sprostý potrebuje nabombované auto,polej benzínom a zapál.Dobré je to,čo vždy príde domov a nie tie vaše dnešné srágory.Toto si môžeš myslieť ale vtedy tomu nešťastníkovi radíš,robota ti stojí a on tiež.Ale povedz to niekomu že to h...o ani zadarmo,a myslí si že mu ten kráp závidíš
jeeffo
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 03.04.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jeeffo »

Mám ten istý problém, diagnostika napísala chybu prevodovky - nutná výmena mechatroniky
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných