VW Passat B7 - monochromaticke spatne zrkadla

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mkaduk
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 07.03.2015 20:43
Zdieľať na Facebook

VW Passat B7 - monochromaticke spatne zrkadla

Príspevok od používateľa mkaduk »

Zdravim , vie mi niekto poradit ohladom monochromatických spatnych zrkadiel (passat B7) ? Potreboval by som vediet ako to vlastne funguje pretoze stala sa mi taka vec ze cestou do prace (bola tma) mi jedno zrkadlo nestmavlo tak ako by malo a zamnou boli samozrejme auta. Na lavom zrkadle pekne bolo vidno obrys ako keby tej folie ked mi do zasvietilo auto za mnou a na druhom zase nie.
Dakujem.
royal555
Príspevky: 415
Dátum registrácie: 29.05.2009 15:30
Bydlisko: RV
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa royal555 »

Ak myslis vonkajsie spatne zrkadla, tak samostmavovacie je len soferove, spolujazdcove nie. ;)
mkaduk
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 07.03.2015 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mkaduk »

Áno spatne zrkadlá myslím, a určite len šoférove? Lebo mám pocit že aj spolujazdzove bolo niesom istý :d :D :d :D
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ak si stopro istý skontroluj káble v prechodke k dverám . Káble sú vždy prvé na rane ak v dverách prestane dačo fungovať .
PS: A to fakt akože aký má zmysle že jedno zrkadklo sa zatmavuje a cez druhé mi auto za mnou naďalej sveti do očí? Jaj aby výrobca niečo aj ušetril ....
royal555
Príspevky: 415
Dátum registrácie: 29.05.2009 15:30
Bydlisko: RV
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa royal555 »

Osobnu skusenost nemam, ale v konfiguratoroch sa vzdy spomina "na strane vodica automaticky stmievatelne" a to som sa uz nieco nakonfiguroval :d :D Skus si nahodit VW stranku, konfigurator, novy Passat a hladaj "vonkajsie spatne zrkadla elektricky sklapatelne", uvidis sam, podla mna na 99,9% bude stmievatelne len vodicove.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Janes94 a 32 neregistrovaných