VW Passat b5.5 (3b6) 1.9, 96kw, m5 - prevodovka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat b5.5 (3b6) 1.9, 96kw, m5 - prevodovka

Príspevok od používateľa oco13 »

fzubaty napísal: 16.09.2023 16:02 Ja som stresne nikdy nemal v TP, ani panoramu, ani xenony, ani tmave skla.

Asi zijem v inom svete.
Keby len to , ja som to nemal ani v tp, ale ani v aute . :o
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat b5.5 (3b6) 1.9, 96kw, m5 - prevodovka

Príspevok od používateľa fzubaty »

vykopanafosilia napísal: 16.09.2023 16:51 Za pár mesiacov ich spoznáš podľa nasadených náhubkov.
No zase pozor. Mne vyhovovali nahubky. Aspon sa konecne dalo na svokru pozerat.
Používateľov profilový obrázok
cicmanec842
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 07.07.2023 08:56
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat b5.5 (3b6) 1.9, 96kw, m5 - prevodovka

Príspevok od používateľa cicmanec842 »

A podľa ich nenosenia a kritizovania sa dajú spoľahlivo identifikovať vygumované hlavy...
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat b5.5 (3b6) 1.9, 96kw, m5 - prevodovka

Príspevok od používateľa martincichy »

oco13 napísal: 16.09.2023 13:30 A ešte si dovolím otázočku na tu prítomných mechanikov - chlapci kto mi "preskladá" prevodovku, poprosím aj odhad ceny. :40bd: :40bd:
- praca asi ako ked repasujes prevodovku (ked ide vsetko bez zadrhelov).
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat b5.5 (3b6) 1.9, 96kw, m5 - prevodovka

Príspevok od používateľa oco13 »

Martin a dostupnosť dielov? objednávam sem tam ozubené kolieska z Powerbeltu a chce to dosť dobre vedieť čo s čím sa dá kombinovať.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat b5.5 (3b6) 1.9, 96kw, m5 - prevodovka

Príspevok od používateľa seven549 »

vykopanafosilia napísal: 16.09.2023 16:51
Lebo poriadok predsa musí byť.
lenze ten poriadok si urady vynutli.zapisat stresne,tazne,kolesa atd.ak to ma auto z vyroby tak dnes si to uz na stk zistia aku ma mat auto vybavu.a aj prevodovku si vedia na vychode stk pozriet ci tam mas automat 5-6 kvalt a ci to sedi.ale pred 10 -20 rokmi to tak nebolo.

policajti mali pravo na ceste riesit take veci ako su kolesa,stresne,tazne ,dnes uz nie.policajt dnes uz moze riesit len zly stav auta ocami a podla toho riesit danne auto.ale ak ma auto dnes dodatocne montovane stresne abnormalne kolesa uz to neriesi.na to je STK.vsetke tie pravidla so zapisanymi kolesami,krivymi brzdovymi kotucmi,emisna atd -- mna na tom tocili snad od roku 2002.nikdy som nedaval totiz vsimne.

ale od roku 2015 uz na to kaslem aj ja.dam auto do servisu na kontrolu pripadne nejaku somarinu vymenit ziarovku atd.a absolvovanie stk ek.a aj brzdy pozru na valcoch ci to ide aby
tam nesli a otocku.

ja osobne by som tie povinne stk ek zrusil.a aj denne svietenie.bolo by to len dobrovolne.no a samozrejme kto ma stk ek by mal nejake vyhody napr nizsiu pzp ine posudzovanie v pripade nehody atd.

nehody nesposobuju --auta-- ale ludia.moze mat niekto novy mercedes ale ak raz sa hraje z mobilom nepomozu mu ziadne asistenty a nehodu sposobi aj tak.
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat b5.5 (3b6) 1.9, 96kw, m5 - prevodovka

Príspevok od používateľa fzubaty »

>>>>zapisat stresne,tazne,kolesa atd.

Stresne tazko, kolesa a tazne je normal.

>>>ak to ma auto z vyroby tak dnes si to uz na stk zistia aku ma mat auto vybavu.

Nezistia, iba velmi orientacne.

>>>a aj prevodovku si vedia na vychode stk pozriet ci tam mas automat 5-6 kvalt a ci to sedi.

Vedia zisti ci je tam automat, alebo manual. To je tak vsetko. A kde by na STK zistil kolko ma rychlosti? Pojde sa von povozit a bude ratat? Ked sa mu do toho zacne zamykat a odomykat menic je v <$.


>>>mna na tom tocili snad od roku 2002.nikdy som nedaval totiz vsimne.

Ano, ak mas sroty, je to normalne.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat b5.5 (3b6) 1.9, 96kw, m5 - prevodovka

Príspevok od používateľa seven549 »

a ty si myslis ze technik na stk je pako?ved to pise aj TP co za prevodovku ma auto.co mu brani v tom sadnut za volant a pozriet na paku,a ak tam nic nevidi vyskusat kolko prevodov tam bude?uz nemame rok 1998.

na stk si zistia vsetko pod vinka.zalezi od technika ci sa mu chce.

a aj colnici su tam tom rovnako.ked kamos viezol na prepravniku mercedesa kupil vo svicarsku a doma siel prihlasit auto za 45000euro.trebalo zaplatit dph.auto viedol ako nepojazdne s pokazenym motorom.colnik si vyziadal kluce nastartoval a mal vymalovane :2f93: a clo zaplatil podla trhovej ceny auta podla toho za kolko sa predavaju spravili priemer a sup sup dph zaplatit.

ja nemam auta vraky.pri kupe ma malo ktore cez 50 000km.len 2x som kupil auto co malo jedno 180 000km druhe 250 000km.
Naposledy upravil/-a seven549 v 17.09.2023 16:15, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat b5.5 (3b6) 1.9, 96kw, m5 - prevodovka

Príspevok od používateľa oco13 »

ja osobne by som tie povinne stk ek zrusil.
Ja by som ich zase sprísnil a zaviedol aj šoferom, psychotesty aj na individualnu dopravu , od elektrokolobežky vyššie a kartu vodiča. Ja by som sice o papiere došiel, ale šak na rolu ich aj tak nepotrebujem.
Ale viete si predstaviť potom tie krásne prázdne cesty bez nehôd kolon a obmedzení. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat b5.5 (3b6) 1.9, 96kw, m5 - prevodovka

Príspevok od používateľa seven549 »

oco 13 uz odjakziva sa vzdy niekto snazil znizit nehodovost a trestat soferov za alkohol.uz od 50 rokov sa proti tomu bojuje na celom svete.a aj sa to podarilo v par krajinach ale vzdy ked uz bol klud niekoho tam v politike kusalo to ze kasa je prazdna.

a kupit si dnes auto umoznuju kazdemu banky leasingovky a cesty sa naplnaju autami z celej europy.kedysi ked som ja v tom svicarsku zacinal v roku 2007 vies ako sa paradne jazdilo na slovensko v noci cez nemecko a rakusko?bola to jedna basen vkuse 200km/h.80 percent cesty.auta som zodral z koze ale som si aj zajazdil.

alebo ked som siel z prahy v roku 2005 brno smer na hrozienkov a trencin.dialnice neboli tak vystavane v noci sa okreskami lietalo 160tkou.a okolo strecna martin vrutky poprad.to boli casy.

v roku 2012 sli do unie rumuni bulhari do pol roka 50 percent aut nemecko rakusko su len RO BG spz na autach.

posledne vianoce teraz co boli som siel 25 decembra na prvy vianocny sviatok na slovensko.v noci.nikde ani nohy len bulhari macedonci albanci a ukrajinci.

ked boli vsade hranice tak sa narody po europe len tak nepotulovali.
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat b5.5 (3b6) 1.9, 96kw, m5 - prevodovka

Príspevok od používateľa fzubaty »

>>>a ty si myslis ze technik na stk je pako?

Ano, pravidelne to zazivam.

>>ved to pise aj TP co za prevodovku ma auto.

Ano. Ved to pisem. Bud AT, alebo MT.

>>>co mu brani v tom sadnut za volant a pozriet na paku,a ak tam nic nevidi vyskusat kolko prevodov tam bude?

Vsetko. On nemoze ist na aute mimo objektu sa povozit.

>>>uz nemame rok 1998.

Jo. A kedze je doba internetu, nemusel by si tu prezentovat tie nezmysli.

>>>stk si zistia vsetko pod vinka.zalezi od technika ci sa mu chce.

Bohuzial, taka databaza neexistuje.

>>>a aj colnici su tam tom rovnako.ked kamos viezol na prepravniku mercedesa kupil vo svicarsku a doma siel prihlasit auto za 45000euro.trebalo zaplatit dph.auto viedol ako nepojazdne s pokazenym motorom.colnik si vyziadal kluce nastartoval a mal vymalovane

Nevidim dovod davat cudziemu cloveku kluce od mojho auta. Ale vzhladom na to, ze to bol hlupy klamar a ojebavac, patri mu to.


>>>ja nemam auta vraky.

Preto ta buzerovali na stk. Uz si nepamatas ani co napises par riadkou dozadu?
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat b5.5 (3b6) 1.9, 96kw, m5 - prevodovka

Príspevok od používateľa seven549 »

fzubaty napísal: 17.09.2023 16:51

>>>a aj colnici su tam tom rovnako.ked kamos viezol na prepravniku mercedesa kupil vo svicarsku a doma siel prihlasit auto za 45000euro.trebalo zaplatit dph.auto viedol ako nepojazdne s pokazenym motorom.colnik si vyziadal kluce nastartoval a mal vymalovane

Nevidim dovod davat cudziemu cloveku kluce od mojho auta. Ale vzhladom na to, ze to bol hlupy klamar a ojebavac, patri mu to.


nevidis dovod?nedostal by si papiere k precleniu.colnik ide vzdy prezriet o co sa jedna.uz par rokov sa plati clo vo svicarsku.oni dobre vedia ako funguje slovensky system ze 20000 auto bolo preclene ako nepojazdy vrak za 500 euro.ked mal 45000 euro na prepravniku,co ine mu ostavalo.len sa priznat.

nedavno zastavili aj poliaka s kamionom viezol 1000 jazdenych pneumaik.colnik videl ze to ma este 3-4mm spravil si hned odhad ceny jazdenych pneu ze sa to preda za 10 euro kus tak dal 10X1000 a z toho vyrubil 19 percent clo.

ked kamionista vymyslal ze on je len kurier a ukazal papiere kam to vezie,skoncilo to tak ze si aj preverili hned na fleku do hodiny firmu pre ktoru kamion viezol tie pneu ---ze na recyklaciu do nemeckej recyklacnej firmy---ale ta nemecka pobocka bola polska firma vedena v polsku ako pneuservis :2f93: pneumatiky ostali vo svicarsku kamionista to musel zavies naspat odkial to nalozili.ziadne ze to necha na hranici.

to je krajina aj na odpade vidia biznis a chcu z toho clo.
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat b5.5 (3b6) 1.9, 96kw, m5 - prevodovka

Príspevok od používateľa fzubaty »

Ja som raz bol v lese. V dialke som zbadal krasnu chalupku. Pristupil som blizsie. Chalupka bola krasna. Postavena z pernika. Ochutnal som. Bol dokonaly. Po 6. suste vysla von Pamela Anderson. Nalozila ma na lopatu a hodila do vnutra. Dva tyzdne ma nutila, aby som s nou sexoval. Po dvoch tyzdnoch ma pustila. Dodnes si davam kamilkove zabaly na penis.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat b5.5 (3b6) 1.9, 96kw, m5 - prevodovka

Príspevok od používateľa oco13 »

Zubková víla daj volačo o tej chalupke, Pamelu pozná každý zvonka zvnútra, ale chalúpka to je iné kafe. Mala aj fotovoltaiku od ZSE? a baterkové úlžisko?? :2f93:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
tuninka
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat b5.5 (3b6) 1.9, 96kw, m5 - prevodovka

Príspevok od používateľa tuninka »

podľa mňa tá chalúpka ešte nemala fotovoltaiku a bolo to už veľmi dávno, lebo ak by to bolo teraz, tak by sa tou Pamelou asi už veľmi nechválil ....

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 72 neregistrovaných