VW Passat b5 1.9 tdi , 81kw - ABS

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

iveko
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 13.01.2008 19:33
Zdieľať na Facebook

VW Passat b5 1.9 tdi , 81kw - ABS

Príspevok od používateľa iveko »

Dobrý deň na passat b5 1.9 tdi 81kw 1999r
Problém s abs. Aj pedál ide dosť z ťažka, snímač otacok kola vzadu právo. Snímač bol vymenený aj krúžok na poloosi je dobrý, káble až pri abs pumpu sú dobré. Ani v skrate niesu, aj som skúšal pustiť do nich 12 v či nie sú niekde trochu seknute, ak som pod zadnými sedačka mi nápojil z ľavej strany práve zadné koleso tak cez diag pekne ukazuje takže pri kolesi nie je chyba. Ale ak som nápojil pravú kabeláž na ľavé zadné koleso (tam kde to normálne ukazuje keď je to zapojené jak ma byt) tak mi vypíše tu istú chybu. Takže pri kolesi aj v kabloch chyba nie je. Tak som vymenil elektroniku RJ abs pumpy a furt tak istá chyba. Jednotka má to isté číslo a mala by byť dobrá. Kde by ste hľadali už chybu ďakujem :)

Diagnostika vcds 00287- chyba snímač otacok kola vzadu právo (g-44) 30-00 prerušení nebo zkrat na plus
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Pises, ze riesis problem s pravou, zadnou stranou.

Avsak toto, nedokazem pochopit:
“Ale ak som nápojil pravú kabeláž na ľavé zadné koleso (tam kde to normálne ukazuje keď je to zapojené jak ma byt) tak mi vypíše tu istú chybu. Takže pri kolesi aj v kabloch chyba nie je.“

Testovat 12V kabelaz, ak je pripojena k RJ moze byt fatalna chyba…
Zdeno573
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 09.05.2010 16:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Zdeno573 »

mas problem v kabloch,kable testovat cez 12v,len ak su odpojene od riad.jednotky aj snimaca.
iveko
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 13.01.2008 19:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa iveko »

Áno tak som to testoval.. Len som pod zadnými sedačkami prepojíl tie stekre co ide na ľavé zadné koleso steker tak som zapojil na pravú stranu a ľavú kabeláž som zapojil do pravého snímača. Tým som zistil ze mi to pekne ukazuje
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: tatkotom a 27 neregistrovaných