VW Passat b5.5 na nd

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Jaruj123
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 10.11.2020 17:32
Zdieľať na Facebook

VW Passat b5.5 na nd

Príspevok od používateľa Jaruj123 »

Cawte, chcel by som sa spýtať, koľko by som mohol pýtať eur za passat b5.5 sedan 1.9tdi 96kw avf r.v. 2002. Auto na nd, momentálne nepojazdne vybita batéria ( ak máte nejaké rady ako sa dostať do auta keď je zamknuté a ma výbitu batériu, tak mi prosím ich napíšte, veľmi to ocenim). Vady o ktorých viem sú také ze s autom pri určitých otackach vibruje, zotrvačník bol výmeneny za iný, ale nie za nový bol ojazdený a stále to robí a nechcem to už riešiť co s tým je,dalej nesvietili brzdové a stretavacie svetlá , diaľkové išli. Karosérie nie je ako nova a nie zas veľmi hrdzavá, taky stav ako na 20 ročne auto. Tak chcel by som vedieť koľko by som si mohol pýta eur za stav takého auta v akom je alebo ho mam rovno hodiť na vrakovisko. Ďakujem
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ako sa dostať do auta? Donesieš druhú baterku, lahneš pod predok auta - niektorá treba zodvihnúť zdvihákom. Startovacie káble dáš na kábel od štartéra alebo alternátora a druhý na kostru. Potom pripojíš prinesenú baterku a odomkneš dialkvým.
Kolko pýtať ti nepoviem, nalistuj si bazoš a pýtaj podla toho.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Jaruj123
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 10.11.2020 17:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jaruj123 »

Dá sa aj inak ako pod kapotu? lebo auto je na parkovisku pred bytovkou a predok auta je za rovno obrubníku, z pred sa tam nedostanem a neviem ci by som sa tam nejak z boku vedľa kolesa vopchal
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ak ho chceš dávať na súčiastky tak ho kludne na hulváta potiahni s nejakou dodávkou na meter od obrubníku. Mne umrela baterka pred firmou, tak som prišiel jašterkou a auto dvihol meter a pol do luftu. Auto s ktorým bežne jazdím. Inde ako vpredu sa nedá a to ešte možno budeš musieť dávať dolu nejaký plastový kryt.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Na cigáňa tehla do okna. Alebo šrobovák do zámku a lup, zlomíš ho. Ale ako ti oco píše, daj zdvihák a dve tehly pod jednu stranu, a to isté na druhej strane. Máš auto o 15cm vyššie, a postupy máš už napísané.
Jaruj123
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 10.11.2020 17:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jaruj123 »

Rozbiť okno ma napadlo, ale to až v krajnom prípade alebo keď sa rozhodnem to hodiť do šrotu. To s tým srobovakom by som musel ako spraviť? Jasne treba zobrať plochy, a to mam nasilu pretočiť zámok ? Alebo nejak inak? Stiahnuť okno nasilu sa asi nedá keď sú elektrické? Žeby som nejak oblepil páskou celé okno zachytil a ťahal dole, myslite žeby nejak dole išlo?
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných